Kielce w programie Polska na weekend 360 z Jakubem Poradą

2022-08-05 13:35 M.N
Polska na weekend 360
Autor: UM Kielce

W najbliższy weekend Jakub Porada zaprosi widzów programu "Polska na weekend 360" w TVN 24 i TVN 24 BIS do Kielc, jako miejsca idealnego na aktywny wypoczynek. Związany z Kielcami dziennikarz przyjechał w świętokrzyskie na zaproszenie Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego.

W odcinku dotyczącym stolicy województwa świętokrzyskiego pojawią się: rezerwat Kadzielnia wraz z tyrolką na Kadzielni, Muzeum Narodowe - Pałac Biskupów Krakowskich i fragment szlaku Green Velo w centrum miasta.

Daty emisji to 6 sierpnia: TVN24: 08:05 oraz 7 sierpnia TVN24 BiS: 09:35

"Polska na weekend/360" to cykliczny program turystyczno - krajoznawczy w TVN 24. Co tydzień gospodarze programu - Aleksandra Janiec i Jakub Porada - zwiedzają niezwykłe zakątki Polski. Sprawdzają dla widzów najciekawsze atrakcje turystyczne i prezentują wybrane z nich. Doradzają, jak i gdzie odpocząć po ciężkim tygodniu pracy. '

- Polska potrafi zachwycić. Da się tu spędzić wyjątkowy weekend z rodziną lub we dwoje, a ciekawych miejsc do mniej i bardziej aktywnego wypoczynku, jest coraz więcej - zapewniają gospodarze programu.

Przekonują, że można wydać niewiele i przy tym przeżyć i zobaczyć bardzo dużo. Ola i Kuba udowadniają, że Polska to ciekawy, różnorodny i ciągle jeszcze nieodkryty kraj.

Wakacyjny SuperHIT

QUIZ. Najsłynniejsze powieści wszech czasów. Zgadniesz tytuł po trzech podpowiedziach?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś prostego. Słowa kot, dekapitacja, Annuszka kojarzą ci się z: