Kieleccy prokuratorzy coraz bliżej przeprowadzki

2022-01-18 11:12 PioR
Prokuratura Okręgowa w Kielcach
Autor: Prokuratura Okręgowa w Kielcach

Kieleccy śledczy już jesienią przeniosą się do nowego budynku. Chodzi o obiekt na rogu ulic Mickiewicza i Wesołej. Prace budowlane idą zgodnie z planem i powinny zakończyć się najpóźniej w listopadzie.

- Na chwilę obecną trwają pracę wykończeniowe w budynku, który powstał na rogu ulic Wesołej i Mickiewicza. Do wykonania pozostał jeszcze łącznik pomiędzy tym nowym budynkiem, a budynkiem przy ul. Mickiewicza 7, a także adaptacja poddasza przy ul. Mickiewicza 7 - mówi nam Daniel Prokopowicz, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Kielcach.

Nowy obiekt będzie miał aż 1700 metrów kwadratowych powierzchni. - Do tego budynku przeprowadzą się dwa wydziały Prokuratury Okręgowej oraz dział Informatyzacji i Analiz, które znajdują się teraz przy ul. Sandomierskiej. Dodatkowo przeniesie się tam także kancelaria tajna - wylicza Daniel Prokopowicz.

Przypomnijmy, że budynek na rogu ulic Mickiewicza i Wesołej został przekazany śledczym w 2017 r. przez Ministerstwo Obrony Narodowej. Wcześniej korzystała z niego Komenda Miejska Policji.

Jastrzębie-Zdrój. Pędził jak szalony ulicami miasta! Wysokość grzywny wbija w fotel
Sonda
Jak myślisz, dobrze znasz zasady bezpieczeństwa w sieci?