Konkurs na spot zachęcający do szczepień przeciw COVID- 19

2021-09-15 14:36 MC
Szczepienie
Autor: pixabay zdjęcie ilustracyjne

Konkurs na spot promujący szczepienia przeciwko COVID -19, ogłosił wojewoda świętokrzyski.​ Krótki filmik może zgłosić każdy mieszkaniec świętokrzyskiego, w tym dzieci i młodzież.

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu krótkiego spotu zachęcającego do szczepień przeciw COVID - 19,  opublikowaniu go na swoim profilu w jednej z platform społecznościowych oraz przesłaniu wymaganego zgłoszenia do organizatora.

Myślę, że jest to ciekawa propozycja szczególnie dla młodszych, ale nie tylko. Kreatywność naszych obywateli jest przeróżna, co Państwo widzicie śledząc media społecznościowe. Dlatego z góry zachęcam do uczestnictwa w tym konkursie" - mówi Zbigniew Koniusz, wojewoda  świętokrzyski.

Nagrany spot powinien zachęcać do korzystania ze szczepień lub pokazywać korzyści ze szczepienia. Długość spotu - od 3 do maksymalnie 15 sekund.

Konkurs zostanie przeprowadzony w czterech kategoriach:

• I kategoria – dzieci i młodzież w wieku od 12-15 lat - za zgodą opiekuna prawnego/rodzica; • II kategoria – młodzież w wieku od 16-18 lat - za zgodą opiekuna prawnego/rodzica; • III kategoria – osoby dorosłe; • IV kategoria – organizacje pozarządowe

Na zwycięzców czekają nagrody finansowe.

Zgłoszenia do konkursu będą przyjmowane od 20 września do 26 listopada- informuje Świętokrzyski Urząd Wojewódzki.

Sonda
Obowiązkowe szczepienia dla pracowników służby zdrowia to dobry pomysł?
samodezynfekującego się krzesła
Źródło: Konkurs na spot zachęcający do szczepień przeciw COVID- 19
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany