Korona już trenuje przed drugą częścią sezonu

2022-01-11 8:26 PioR
Pierwszy trening Korony Kielce w 2022 r.
Autor: Korona Kielce

Ponad dwudziestu piłkarzy uczestniczyło w pierwszym po zimowej przerwie treningu pierwszoligowej Korony Kielce. Zajęcia poprowadził nowy trener żółto-czerwonych Leszek Ojrzyński.

Trening odbył się na stadionie Politechniki Świętokrzyskiej. W gronie zawodników zabrakło m.in. przechodzącego rehabilitację Jacka Kiełba czy chorych Jacka Podgórskiego i Zvonimira Petrovicia. Był natomiast testowany 24-letni hiszpański obrońca Roberto Corral.

- Niektórzy może nie za dobrze się czuli na tej murawie, ale taka była potrzeba, żeby zaliczyć te zajęcia. Nie mogliśmy za mocno popracować, bo przed nami badania, a po nich tak naprawdę po nich ruszamy do bardzo ciężkiej pracy. Mamy przed sobą kilka ciężkich tygodni i mam nadzieję, że dobrze je spożytkujemy - mówił powracający na ławkę trenerską Korony Leszek Ojrzyński, któremu w zajęciach pomagał nowy asystent Jerzy Cyrak.

- Jestem pełen optymizmu. Też stęskniłem się za pracą i jestem tu też po to, żeby pokazywać swoje zaangażowanie, żeby ciągnąć tę drużynę do awansu - dodał Leszek Ojrzyński.

Na razie kielczanie będą trenować na własnych obiektach. W planach mają też obóz przygotowawczy w Turcji i osiem sparingów. Pierwszy mecz drugiej części sezonu Fortuna 1. Ligi rozegrają 26 lutego u siebie ze Stomilem Olsztyn.

Michał Cieślak o walce z Okoliem o pas mistrza świata

Kultowe samochody z lat 80. Pamiętasz ich nazwy?

Pytanie 1 z 5
Ferrari uważane za prawdziwą legendę. O jakim modelu mowa?
Ferrari F40
Źródło: Korona już trenuje przed drugą częścią sezonu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany