KTT będzie realizował projekt, jakiego jeszcze nie było...

2021-08-26 12:13 W.M
Taniec
Autor: Pixabay

"Dancing Outdoors" warsztaty dedykowane zawodowym fotografom oraz pasjonatom fotografii, którzy uwielbiają uwieczniać na zdjęciach taniec. Można już się zgłaszać.

Od 10 do 12 września odbędzie się pierwsza edycja warsztatów edukacyjno-artystyczno-społecznych „Dancing Outdoors”. Warsztaty są dedykowane zawodowym fotografom oraz pasjonatom fotografii, którzy chcą doskonalić swój warsztat aby specjalizować się w fotografowaniu szeroko pojętego tańca. Piętnastu uczestników zostanie wyłonionych na zasadzie naboru otwartego, który potrwa do 5 września 2021.

Pierwszy dzień przeznaczony jest na wykłady które poprowadzą Elżbieta Pańtak, Ewa Krasucka, Piotr Leczkowski oraz Bartosz Kruk. Drugi dzień to sesje plenerowe w zabytkowych oraz ciekawych lokalizacjach Miasta Kielce oraz na terenie Ogrodu Botanicznego w Kielcach. W sesjach uczestniczyć będzie dziesięciu zawodowych tancerzy. Dzień trzeci przeznaczony będzie na analizę i omówienie powstałych prac oraz podsumowanie.

Warsztaty są jednym z projektów programu Przestrzenie Sztuki, który jest finansowany ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu a realizowany przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca oraz Instytut Muzyczny im. Zbigniewa Raszewskiego.

Happening promujący nową premierę tarnowskiego teatru na pływalni

Quiz. Najważniejsze wydarzenia w Polsce po 2000 roku. Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 15
Papież Jan Paweł II zmarł w 2005 roku. Pamiętasz w jaki dzień?
Źródło: KTT będzie realizował projekt, jakiego jeszcze nie było...
Nasi Partnerzy polecają