Łomża Vive Kielce w końcu zagra przed własną publicznością

2021-09-08 10:37 PioR
Uładzisłau Kulesz, Flensburg - Łomża Vive Kielce
Autor: East News Uładzisłau Kulesz w ataku podczas meczu Flensburg - Łomża Vive Kielce

Pełna hala kibiców, jedni z najlepszych graczy w Europie, a do tego walka o ligowe punkty. To nie sen, a rzeczywistość. Już dziś piłkarze ręczni Łomży Vive zagrają pierwszy w tym sezonie PGNiG Superligi mecz w Kielcach. Ich rywalem będzie Gwardia Opole.

- Całe wakacje czekałem, żeby powrócić do Hali Legionów i zagrać tutaj mecz. Jeszcze bardziej cieszy to, że będą na tym meczu kibice. Oby ta sytuacja z kibicami utrzymała się jak najdłużej – mówi gracz Łomży Vive Cezary Surgiel. – Nie mogę też doczekać się, żeby zagrać dobry mecz z Opolem. Musimy skupić się na tym meczu, tak jak na każdym innymi i pokazać swoje – dodaje.

Kielczanie oczywiście są faworytem pojedynku z Gwardią, który rozpocznie się o godz. 19. Do Hali Legionów warto jednak przyjść dużo wcześniej – na specjalne powitanie mistrzów Polski, ale nie tylko.

- Sporo będzie się działo przed samą halą w strefie kibica. Będą różne punkty, chociażby spisu powszechnego, naszych partnerów czy gastronomiczne. W samej hali nie zabraknie też strefy dla dzieci – zaznacza Paweł Papaj, dyrektor marketingu w kieleckim klubie.

Przypomnijmy, że to będzie już drugi mecz ligowy w wykonaniu mistrzów Polski. W pierwszym kielczanie wysoko wygrali w Szczecinie z ekipą Sandra SPA Pogoń Szczecin.

Atmosfera na meczu Śląsk-Lechia
Źródło: Łomża Vive Kielce w końcu zagra przed własną publicznością
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany