Mauzoleum Martyrologii Wsi Polskich w Michniowie

i

Autor: Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

Mauzoleum Martyrologii Wsi Polskich w Michniowie zdobyło nagrodę!

2022-02-01 10:22

Mauzoleum Martyrologii Wsi Polskich w Michniowie zdobyło 1 miejsce w prestiżowym Konkursie Property Design Awards. To największe w tej części Europy wydarzenie świata architektury wnętrz i wzornictwa oraz nieruchomości.

Jest się z czego cieszyć! Mauzoleum Martyrologii Wsi Polskich w Michniowie zdobyło nagrodę w prestiżowym Konkursie Property Design Awards. Konkurs miał za zadanie nagrodzić najlepsze projekty komercyjne i publiczne w Polsce, które zostały oddane od użytku w 2021 roku. Property Design Awards wyróżnił unikalne inwestycje, obiekty o wyjątkowej architekturze i inspirującym designie.

Głosami Jury oraz głosami czytelników portalu PropertyDesign.pl, Mauzoleum zdobyło nagrodę w kategorii: Bryła – Obiekty Publiczne. Nagroda została wręczona 27 stycznia 2022 r. podczas uroczystej gali w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Nagrodę odebrali Mirosław Nizio - autor projektu budynku Mauzoleum Martyrologii Wsi Polskich w Michniowie oraz Tadeusz Sikora - Dyrektor Muzeum Wsi Kieleckiej.

info: MWK

Finał 30. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Galerii Echo w Kielcach

Test na inteligencję. Jesteś bystry, czy tylko ci się wydaje?

Pytanie 1 z 10
W przemysłowej pralni pięć pralek w ciągu pięciu minut wypierze 5 kg prania. Ile czasu będzie potrzebowało 100 pralek, aby wyprać 100 kg prania?
Źródło: Mauzoleum Martyrologii Wsi Polskich w Michniowie zdobyło nagrodę!