Muzeum Marturologii Wsi Polskich w Michniowie

i

Autor: Mauzoleum Martyrologii Wsi Polskich w Michniowie, fot. Szymon Pawlak

Mauzoleum w Michniowie ma szansę zwyciężyć w konkursie!

2021-12-30 11:37

Mauzoleum w Michniowie nominowane w plebiscycie Property Design Awards 2022. Wyłonione zostało w kategorii: Bryła – Obiekty Publiczne. To kolejny etap plebiscytu, w którym przedstawione są TOP 5 dla każdej kategorii w konkursie, wyłonione na podstawie zgłoszeń czytelników i wskazań jury.

Do 10 stycznia na stronie Property Design Awards 2022 można głosować na najlepsze nowe projekty komercyjne i publiczne w Polsce, oddane do użytku do końca 2021 roku, oraz ich twórców. Mauzoleum Martyrologii Wsi Polskich w Michniowie zostało wyłonione w kategorii: Bryła – Obiekty Publiczne w Plebiscycie Property Design Awards 2022. 

Głosowanie czytelników PropertyDesign.pl i Jury plebiscytu potrwa do 10 stycznia 2022 roku. Wręczenie nagród odbędzie się podczas 27 stycznia podczas Gali Property Design Awards 2022, będącej wydarzeniem towarzyszącym 4 Design Days 2022.

Celem konkursu jest wyróżnienie i promocja unikalnych inwestycji, obiektów o wyjątkowej architekturze i przestrzennie pełnych inspirującego designu.

Ocieplenie poddasza - nagroda firmy Knauf Insulation w konkursie „Czyste powietrze z Muratorem”

Co wiesz o Eurowizji Junior? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 12
W którym roku Polska zadebiutowała w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci?
Źródło: Mauzoleum w Michniowie ma szansę zwyciężyć w konkursie!