Młode, ambitne osoby mogą dołączyć do oddziału AIESEC w Kielcach. Trwa rekrutacja

2021-01-28 19:06 MC
AIESEC Kielce
Autor: AIESEC Kielce

Jest szansa, by zdobyć nowe umiejętności i poszerzyć kontakty na całym świecie. Organizacja AIESEC oddział lokalny Kielce prowadzi nabór do swojego zespołu. Młode osoby, które nie boją się wyzwań, mogą spróbować swoich sił działając w międzynarodowej organizacji.

- Szukamy młodych osób, od 18 do 30 roku życia, które lubią aktywnie spędzać wolny czas. Członkowie naszej organizacji będą zajmować się promocją i organizacją zagranicznych wymian wolontariackich oraz praktyk, jak również przygotowaniem zainteresowanych studentów z Kielc na te wymiany - mówi Agnieszka Wojtyna, przewodnicząca oddziału lokalnego AIESEC Kielce, która zapewnia, że doświadczenie zdobyte w AIESEC można będzie śmiało wpisać do swojego CV.

- Będzie można nauczyć się podstaw marketingu i zarządzania, rozwinąć język angielski i umiejętności miękkie, jednocześnie poszerzając swoje kontakty i znajomości na całym świecie - dodaje.

Ci którzy chcą dołączyć do lokalnego oddziału AIESEC w Kielcach powinni zajrzeć na stronę internetową organizacji aiesec.pl/rekrutacja.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Bibliomat dla czytelników Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Kielcach
Sonda
Czy zaszczepisz się przeciw SARS-CoV-2?