Łomża Vive Kielce

i

Autor: Cyfra Sport Łomża Vive Kielce

Motor pokonany po raz drugi. Świetny mecz Łomży Vive Kielce

2022-02-24 7:41

Piłkarze ręczni Łomży Vive Kielce nie zwalniają tempa. W meczu 12. kolejki rozgrywek Ligi Mistrzów żółto - biało - niebiescy pewnie pokonali w Hali Legionów Motor Zaporoże 33 do 27.

- Z przebiegu meczu mogę powiedzieć, że nad rywalami mieliśmy przewagę w obronie. Graliśmy agresywnie, wymusiliśmy błędy Motoru i zyskaliśmy szanse na łatwe bramki w kontratakach. Gdy osiągnęliśmy przewagę, trener Dujshebaev mógł rotować składem. Mieliśmy dobry rytm, a rywale nie potrafili utrzymać naszego tempa. Życzę im wszystkiego dobrego w kolejnych meczach - skomentował mecz Krzysztof Lijewski, drugi trener mistrzów Polski.

- Gratuluję rywalom zwycięstwa. My, niestety, nie zaprezentowaliśmy najwyższego poziomu. Źle zaczęliśmy mecz, do przerwy straciliśmy aż 19 bramek, co jest złym wynikiem i spowodowało stratę sześciu trafień do gospodarzy do przerwy. Moi zawodnicy próbowali walczyć cały czas, ale to nie wystarczyło, bo kielczanie byli po prostu lepsi - powiedział natomiast Gintaras Savukynas, trener HC Motor.

Najwięcej goli dla gospodarzy, osiem, zdobył Nicolas Tournat. Kielczanie umocnili się na pozycji lidera grupy B. W kolejnym meczu Ligi Mistrzów, w następny czwartek, zagrają na wyjeździe z Telekomem Veszprem.

Adam Kszczot: Kończę karierę, bo tęsknota za rodziną mnie ogranicza

QUIZ: Jak dobrze znasz Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 13
Którego klubu wychowankiem jest "Lewy"?
Źródło: Motor pokonany po raz drugi. Świetny mecz Łomży Vive Kielce