Nie odkładaj swojej pracy dyplomowej na półkę! Weź udział w konkursie

2022-01-19 18:04 MC
Politechnika Świętokrzyska
Autor: M.Cieślikiewicz Politechnika Świętokrzyska

Politechnika Świętokrzyska w Kielcach zachęca swoich absolwentów do udziału w konkursie na najlepszą pracę dyplomową. A mogą w nim wziąć udział absolwenci studiów licencjackich, inżynierskich lub magisterskich Politechniki, którzy obronili pracę w roku akademickim 2020/2021. Nagrody czekają.

Prace licencjackie, inżynierskie, magisterskie obronione w roku akademickim 2020/2021 na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych można składać w 14 obszarach, w których jurorami będą przedstawiciele znanych i cenionych firm - informuje Emilia Ćwikła, kierownik Akademickiego Centrum Kariery Politechniki Świętokrzyskiej.

Laureaci naszego konkursu otrzymują nie tylko nagrody pieniężne, ale bardzo często propozycję współpracy. Firmy oceniają prace z punktu widzenia praktyka. W ten sposób mogą nie tylko określić stopień przygotowania młodego człowieka do rozpoczęcia kariery zawodowej, ale także pozyskać przyszłego, zdolnego pracownika spośród naszych absolwentów - twierdzi Emilia Ćwikła z Politechniki Świętokrzyskiej.

Prace dyplomowe w wersji elektronicznej (na płycie CD / DVD) oraz z wydrukowanym Formularzem zgłoszeniowym i Oświadczeniem można składać do 4 lutego 2022 roku.

Studniówka miejska w Białymstoku
Sonda
Czy umiesz udzielać pierwszej pomocy?
Źródło: Nie odkładaj swojej pracy dyplomowej na półkę! Weź udział w konkursie
Nasi Partnerzy polecają