Nowy sezon artystyczny w Domu Kultury Zameczek

2021-09-15 11:25 W.M
Dom Kultury Zameczek
Autor: Facebook/Dom Kultury Zameczek

Zajęcia wokalne, nauka gry na instrumentach, taniec, czy fitness. To tylko kilka propozycji, jakie oferuje Dom Kultury Zameczek w nowym sezonie artystycznym. Placówka przygotowała mnóstwo zajęć dla dzieci i młodzieży.

W tym roku Dom Kultury Zameczek przygotował szeroki program. Młodzi Kielczanie mogą chodzić na zajęcia plastyczne, fotografii czy z filmu. Poza tym, placówka będzie organizowała wiele wydarzeń artystycznych, a wśród nich między innymi wernisaże, spotkania autorskie, koncerty, czy spotkania z teatrem.

Warto przypomnieć, że dom kultury swoją działalność programową realizuje również w Ośrodku Kultury Ziemowit. Prowadzone są tam zajęcia stałe dla dzieci i młodzieży w sekcjach: muzycznej, wokalnej, tanecznej i teatralnej. Domeną „Ziemowita” jest organizowanie warsztatów, spotkań i konkursów z zakresu fotografii i filmu, pn. „Spotkania ze Sztuką” oraz „Filmowe Spotkania z Historią”, a także przygotowanie i prezentacja wystaw prac plastycznych w „Galerii m” i wirtualnej galerii „OUTSIDE”. Kolejną formą jest organizowanie zajęć edukacyjnych, plastycznych i muzycznych dla grup dzieci i młodzieży z pobliskich szkół i placówek oświatowo – wychowawczych poprzez stwarzanie im lepszego, otwartego dostępu do dóbr kultury. „Ziemowit” włącza się do organizacji imprez artystycznych poza swoją siedzibą we współpracy z instytucjami kultury i oświaty Miasta Kielce oraz do wypełnienia wolnego czasu podczas ferii zimowych i letnich .

A z okazji otwarcia nowego sezonu artystycznego, Dom Kultury Zameczek 24 i 25 września organizuje koncerty. Natomiast 26 września będzie można się wybrać na giełdę winyli i płyt CD. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Domu Kultury Zameczek.

Zabytkowy autosan MZK w Lesznie
Sonda
Podoba ci się wykonanie Disney na skrzypcach?
Źródło: Nowy sezon artystyczny w Domu Kultury Zameczek
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany