Propozycja dla przedsiębiorców z Kielc i okolic. Będzie można złapać nowe kontakty

2021-09-28 16:53 DKS
Propozycja dla przedsiębiorców z Kielc i okolic. Będzie można złapać nowe kontakty
Autor: mohamed Hassan / Pixabay

Działanie zespołowe przynosi wiele korzyści. O tym od kilku lat przekonują się kieleccy, świętokrzyscy przedsiębiorcy z grupy BNI Korona. Ludzie biznesu regularnie organizują spotkania, dzielą się kontaktami i wzajemnie polecają swoje firmy innym. Wkrótce będzie okazja, by zapoznać się z tym gronem.

Współpraca przedsiębiorców trwa już od czterech lat. Z tej okazji odbędzie się jubileuszowe spotkanie przedstawicieli świata biznesu, podczas którego każdy będzie miał chwilę by przedstawić swoją działalność i opowiedzieć więcej, jakich kontaktów poszukuje. To może być początek jakiejś nowej ciekawej współpracy. Impreza odbędzie się w najbliższy wtorek 5 października o godzinie 8 w Hotelu Binkowski.

Więcej o inicjatywie BNI Korona i planowanym wydarzeniu opowiedział w naszym studiu radiowym przedsiębiorca z branży muzycznej Krzysztof Pitula.

Mówi Krzysztof Pitula

Daniel Gołębiowski, producent włókna izolacyjnego i działający w grupie przedsiębiorców, przyznaje, że Kielce są dość specyficznym miejscem, jeśli chodzi o prowadzenie biznesu. Dlatego inicjatywy jednoczące różne firmy są przydatne.

Mówi Daniel Gołębiowski
Otwarcie poznańskiego Centrum Szyfrów Enigma

Masz prawo jazdy? W tym quizie powinieneś uzyskać minumum 8 na 10 punktów!

Pytanie 1 z 1
Na chodniku nie mogą się zatrzymywać auta
Źródło: Propozycja dla przedsiębiorców z Kielc i okolic. Będzie można złapać nowe kontakty
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany