Rozpoczyna się przebudowa chodnika przy ul. Śniadeckich. Będą utrudnienia

i

Autor: RPZiUK w Kielcach

Rozpoczyna się przebudowa chodnika przy ul. Śniadeckich. Będą utrudnienia

2021-05-21 10:09

Już w poniedziałek rozpocznie się przebudowa chodnika przy ul. Śniadeckich. Chodzi o odcinek między ul. Prostą a Seminaryjską. Prace będą się wiązały z utrudnieniami dla kierowców.

Jak informuje Marcin Batóg, rzecznik Rejonowego Przedsiębiorstwa Zieleni i Usług Komunalnych w Kielcach, stara i zniszczona nawierzchnia chodnika przy ul. Śniadeckich zostanie zastąpiona kwadratowymi płytkami oraz ozdobnym brukiem po zewnętrznej stronie.

- To wzór, według którego przebudowano już trakty m.in. przy ulicach Karczówkowskiej, Wspólnej czy Równej – zaznacza Marcin Batóg.

Rozbiórka obecnego chodnika od strony ul. Prostej rozpocznie się w poniedziałek od wczesnych godzin porannych. – Dlatego apelujemy do kierowców, by od tego dnia nie parkowali w miejscu przebudowy i tym samym umożliwili sprawny przebieg robót. Apelujemy o nieparkowanie na odcinku około 100 metrów, od ulicy Prostej do kamienicy przy ul. Śniadeckich 20. Sukcesywnie wraz z postępem prac parkowanie będzie niemożliwe na kolejnych fragmentach tej ulicy – dodaje rzecznik RPZiUK.

Przebudowę chodnika przy ul. Śniadeckich Rejonowe Przedsiębiorstwo Zieleni i Usług Komunalnych realizuje na zlecenie Miejskiego Zarządu Dróg w Kielcach.

200 km/h kielecką obwodnicą

Gwara - Sprawdź, czy zrozumiesz, co do Ciebie mówią w innych regionach Polski

Pytanie 1 z 12
Jeżeli ktoś zaproponuje Ci na Warmii i Mazurach "anielskie ruchańce" to znaczy, że...
Źródło: Rozpoczyna się przebudowa chodnika przy ul. Śniadeckich. Będą utrudnienia