Stomil Olsztyn - Korona Kielce 18.08

i

Autor: Paweł Piekutowski/stomilolsztyn.com

Słaby mecz Korony. Kielczanie przegrali z GKS-em Tychy

2021-11-25 10:07

Jak się nie wykorzystuje stuprocentowych okazji, to się nie wygrywa. Boleśnie przekonali się o tym piłkarze Korony. Kielczanie przed własną publicznością przegrali zaległy pojedynek 17. kolejki Fortuna 1. Ligi z GKS-em Tychy 0 do 1

- Jakościowo zagraliśmy słabe spotkanie - powiedział zaraz po meczu Dominik Nowak, trener Korony. - Nie potrafiliśmy wymienić kilku podań. Wiele było prostych strat i to nakręcało rywali. Zawiedliśmy jeśli chodzi o technikę użytkową - dodał.

Decydującego gola w 40. minucie zdobył Damian Nowak. Trener GKS-u przekonywał, że o zwycięstwo nie było łatwo. - Jesteśmy zadowoleni biorąc pod uwagę fakt, że gramy kolejny mecz w krótkim odstępie czasu i wygrywamy. Było to ważne spotkanie w kontekście m.in. tabeli. Naszym celem było to, aby być na miejscu które daje możliwość kontynuowania walki o wyższe cele. Za nami trudny mecz zarówno pod względem fizycznym jak i mentalnym. Niezależnie w jakim zestawieniu wychodzimy dajemy radę i jestem z tego dumny - dodał Artur Derbin.

Korona wciąż jest trzecia w tabeli. Już w sobotę kielczanie zagrają w Niepołomicach z Puszczą.

Szczecin, Znaki drogowe... przypominają o meczu!

Quiz. Stolice piłkarskich potęg. Tylko najlepsi znają wszystkie

Pytanie 1 z 10
Stolicą Francji jest:
Źródło: Słaby mecz Korony. Kielczanie przegrali z GKS-em Tychy