Spektakl „Prezent urodzinowy” w Teatrze Żeromskiego. Wkrótce premiera [ZDJĘCIA]

i

Autor: Dariusz Skrzyniarz

Spektakl „Prezent urodzinowy” w Teatrze Żeromskiego. Wkrótce premiera [ZDJĘCIA]

2021-12-01 12:58

Teatr imienia Stefana Żeromskiego w Kielcach szykuje nowość i tym razem stawia na komedię. Sztuka „Prezent urodzinowy” rozgrywa się w hotelu, który ma być miejscem schadzki dwóch par. Widzowie staną się świadkami szalonych pomyłek.

W nowym spektaklu wystąpią aktorzy dobrze znani widzom Teatru Żeromskiego. W „Prezencie urodzinowym” zobaczymy Zuzannę Wierzbińską, Dawida Żłobińskiego na zmianę z Edwardem Janaszkiem, Jacka Mąkę, Mirosława Bielińskiego i Beatę Pszeniczną na zmianę z Anetą Wirzinkiewicz.

„Prezent urodzinowy” w kieleckim teatrze reżyseruje znany w całym kraju Jerzy Bończak. To już kolejny powrót tego artysty do Żeromskiego.

- Padło pytanie, dlaczego warto przyjść na ten spektakl? Warto, ponieważ jest dobry, zabawny i zapewnia dwie godziny relaksu z dala od tego, co nas otacza na co dzień – mówi Jerzy Bończak.

- To zabawna farsa o poszukiwaniu drugiej osoby. Czasem w małżeństwach zdarza się tak, że dwie osoby, które były ze sobą od lat rozchodzą się. W takiej sytuacji trzeba siebie odnaleźć na nowo. To spektakl też o tym – mówi aktor Mirosław Bieliński.

Premiera „Prezentu urodzinowego” odbędzie się w najbliższy piątek 3 grudnia.

Źródło: Spektakl „Prezent urodzinowy” w Teatrze Żeromskiego. Wkrótce premiera [ZDJĘCIA]