Akademickie Targi Pracy

i

Autor: materiały Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach

Studenci! Ruszają Akademickie i Młodzieżowe Targi Pracy

2021-10-19 12:47

​Już po raz XII odbędą się Akademickie i Młodzieżowe Targi Pracy. Weźmie w nich udział rekordowa liczba wystawców, bo ponad czterdzieści firm. Przedstawią one oferty na kilkaset miejsc pracy.

W czwartek 21 października 2021 roku (11:00-14:00) w budynku Energis Politechniki Świętokrzyskiej odbędą się już po raz dwunasty Akademickie i Młodzieżowe Targi Pracy. Impreza pod wieloma względami zapowiada się rekordowo, bo będzie miała między innymi ponad czterdziestu wystawców.

- Rekrutacje prowadzone będą na różne stanowiska. W branży IT, w profesjonalnej obsłudze klienta, hotelarstwie, komunikacji marketingowej, w biurze, w odnawialnych źródłach energii, czy przy produkcji - mówi Zbigniew Brzeziński z Miejskiego Urzędu Pracy w Kielcach.

Poza Miejskim Urzędem Pracy organizatorem jest Akademickie Centrum Kariery Politechniki Świętokrzyskiej.

- Będą również fundacje, które oferujące wsparcie osobom z niepełnosprawnościami. Na uczestników będą czekać ciekawe niespodzianki przygotowane przez naszych wystawców. Dlatego już teraz serdecznie zapraszam wszystkich do licznego udziału - mówi Emilia Ćwikła, kierownik Akademickiego Centrum Kariery. 

Uczestnicy będą mogli zapoznać się również z ofertami zagranicznymi dostępnymi w sieci EURES, poznać projekt pilotażowy „Pracownik szyty na miarę”, który realizuje Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach i odwiedzić stoisko Sektorowej Rady ds. Kompetencji Sektora Komunikacji Marketingowej i uzyskać na nim informacje na temat warunków płacy i pracy w sektorze, a nawet wziąć udział w rozmowie online z pracodawcą.

Poradnik Zdrowie: błędy medyczne, prawa i obowiązki lekarzy oraz pacjentów
Sonda
Jak oceniasz działalność Przemysława Czarnka?
Źródło: Studenci! Ruszają Akademickie i Młodzieżowe Targi Pracy