We wrześniu warsztaty konsultacyjne nowej Strategii Kielc

2021-09-01 11:25 W.M
UM Kielce
Autor: M.Cieślikiewicz

Kielczanie zgłosili ponad 500 uwag do projektu Strategi Miasta Kielce. Taki jest wynik lipcowych konsultacji społecznych. Ale to nie koniec. Już niedługo ruszają warsztaty, na których będzie można zgłosić kolejne uwagi do nowej już wersji Strategii.

Prace nad opracowaniem nowej „Strategii rozwoju miasta Kielce 2030+ w kierunku Smart City” nadal trwają. Po lipcowych konsultacjach stworzono kolejną wersję dokumentu, uwzględniająca wspomniane propozycje zmian, która coraz bardziej zbliża nas do wersji ostatecznej Strategii.

- Bardzo zależy nam na poznaniu opinii jak największej liczby kielczan, przedstawicieli organizacji pozarządowych, działaczy społecznych i wszystkich, którym zależy na rozwoju Kielc. Dlatego zapraszamy do kolejnej dyskusji na temat przyszłości naszego miasta - mówi Tomasz Porębski, rzecznik prezydenta Kielc.

Konsultacje prowadzone w formie warsztatu konsultacyjnego odbędą się 14 września o godzinie 17.00 w sali sesyjnej Urzędu Miasta Kielce Rynek 1 (wejście od parkingu wielopoziomowego).

- Miejsce spotkania spełni standardy dostępności, zapewniamy tłumacza migowego oraz prezentację w wersji dla osób słabowidzących, dostęp dla osób z dysfunkcją ruchową - mówi Tomasz Porębski.

Aby wziąć udział w warsztatach konsultacyjnych konieczne jest potwierdzenie swojej obecności. Można zgłosić się na adres [email protected] lub pod numerem telefonu 41 36 76 415 do dnia 10.09.2021 roku.

Ale to nie wszystko. Od 6 września zachęcamy Państwa również do wypełnienia na stronie https://idea.kielce.eu/ ANKIETY KONSULTACYJNEJ, dotyczącej projektu dokumentu „Strategii rozwoju miasta Kielce 2030+ w kierunku Smart City” (wersja 2.0).

Tunel pod Ursynowem gotowy ale wciąż nie oddany. Gigantyczne opóźnienie!
Sonda
Czy jesteś za likwidacją 500 plus?
Źródło: We wrześniu warsztaty konsultacyjne nowej Strategii Kielc
Nasi Partnerzy polecają