Plakat. Projekt Szyjemy Sport na miarę

i

Autor: Szyjemy Sport na Miarę

Wskakujcie w sportowe ciuchy i lećcie ćwiczyć razem z gwiazdami sportu! Kielce odwiedzą mistrzowie

2021-12-07 13:36

Po raz pierwszy w Kielcach i nie ostatni. Trzej wielcy mistrzowie sportu Cezary Trybański, Marcin Lijewski i Krzysztof Ignaczak przyjadą do Kielc, aby aktywizować ruchowo mieszkańców miasta i okolic. To w ramach projektu "Szyjemy sport na miarę - sportowa rodzina".

12 grudnia w Kielcach odbędzie się camp cyklu “Szyjemy sport na miarę - sportowa rodzina”. Ambasadorami projektu są trzej wielcy mistrzowie sportu: Cezary Trybański, Marcin Lijewski i Krzysztof Ignaczak.

Projekt “Szyjemy sport na miarę - sportowa rodzina” to unikatowe campy sportowe promujące najpopularniejsze dyscypliny halowe na świecie. W mieście aż 65 par (rodzic/opiekun – dziecko) weźmie udział w wyjątkowym treningu prowadzonym przez gigantów sportowych.

- To jest taki projekt dedykowany do tego, aby połączyć rodziny, które na dobrą sprawę nie mają czasu ze sobą egzystować. W tej gonitwie za pieniądzem gdzieś tam rodzice zapominają trochę o dzieciakach, a one uciekają w Internet - mówi Krzysztof Ignaczak, były reprezentant Polski w siatkówce.

Podczas campu uczestnicy poznają tajniki gry w siatkówkę, piłkę ręczną i koszykówkę.

- Na naszym campie bawimy się około czterech godzin. Zabawa polega na tym, że uczestnicy uczą się na każdej ze stacji uczą się podstawowych elementów tych dyscyplin. Później zbieramy to wszystko w taki skills challenge, czyli taki wyścig, tor przeszkód, w którym uczestnicy wykorzystują to czego nauczyli się podczas całego naszego campu - dodaje Ignaczak.

Będzie sportowo, ale nie tylko...

Oprócz sportowych atrakcji nie zabraknie również miejsca na wspólne zdjęcia i autografy. Dla wszystkich uczestników mistrzowie przygotowali również specjalne podarunki.

Jak się zapisać?

Wchodząc na stronę internetową www.szyjemysportnamiare.pl/#zapisy

Gdzie i kiedy?

Niedziela, 12 grudnia 2021 r. Hala MOSiR, ul. Żytnia 1, Kielce Start godzina 10:00

Ambasadorzy projektu "Szyjemy sport na miarę - sportowa rodzina" w Kielcach

Cezary Trybański - reprezentant Polski i pierwszy Polak w NBA. Był zawodnikiem czterech amerykańskich klubów między innymi Memphis Grizzlies i New York Knicks.

Krzysztof Ignaczak - wybitny reprezentant Polski. Mistrz Świata, Mistrz Europy, srebrny medalista Pucharu Świata i wielokrotny medalista Mistrzostw Polski.

Marcin Lijewski - jeden z najwybitniejszych polskich piłkarzy ręcznych – Wicemistrz Świata i multimedalista Mistrzostw Polski. Najlepszy trener Polskiej Ligi Piłki Ręcznej w sezonie 2020/2021.

Partnerami projektu “Szyjemy sport na miarę - sportowa rodzina” w Kielcach są: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Miasto Kielce oraz MOSiR Kielce.

SKOKI NARCIARSKIE. Wszystko o Polakach | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #37
Sonda
Uprawiasz regularnie sport?
Źródło: Wskakujcie w sportowe ciuchy i lećcie ćwiczyć razem z gwiazdami sportu! Kielce odwiedzą mistrzowie