W środę (tj. 1.09.) przed godziną 12, w miejscowości Wojciechowice (pow. opatowski), doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W jego wyniku poszkodowana została dwójka dzieci.
Autor: KMP Łomża/ Materiały prasowe
Jak informuje st. kpt. Marcin Bajur, samochodami podróżowały w sumie cztery osoby (2 dorosłych, 2 dzieci). Strażacy musieli wydobyć jedną nieprzytomną dziewczynkę z pojazdu.
Do szpitala trafiła dwójka dzieci, w wieku około 12 lat. Jedno z nich było nieprzytomne.
Chorwacja. Wypadek polskiego autokaru. Ksiądz Leszek: Ci z tyłu przygnietli tych, którzy byli z przodu