Wydarzenia w Krakowie

Dni Krakowa 2023! Poznaliśmy wszystkie atrakcje w stolicy Małopolski [LISTA WYDARZEŃ]

2023-05-27 15:22

Już za kilka dni oficjalnie rozpoczną się Dni Krakowa 2023. Festiwal, który odbywa się co roku zawsze przyciąga wielu mieszkańców miasta, ale nie tylko. W tym roku podczas imprezy zobaczymy m.in. Wielką Paradę Smoków, Noce Tańca i Teatru, Igrzyska Europejskie 2023, a także pikniki czy festiwale. Jak będą wyglądały Dni Krakowa 2023? Co będzie się działo w mieście? Sprawdźcie w naszym materiale.

Dni Krakowa 2023. Kiedy się rozpoczną?

Krakowski magistrat w piątek, 26 maja przedstawił pełen harmonogram wydarzeń z okazji Dni Krakowa 2023. Tegoroczny festiwal oficjalnie rozpocznie się już w czwartek, 1 czerwca i potrwa przez cały miesiąc. Jak zapowiada urząd, w tym roku na mieszkańców czeka wiele atrakcji. Oprócz tych znanych, których tradycja sięga jeszcze czasów przedwojennych w Krakowie odbędą się inne wydarzenia, takie jak hucznie zapowiadane Igrzyska Europejskie 2023 czy długo wyczekiwana Wielka Parada Smoków! Czerwiec z pewnością będzie czasem, kiedy w stolicy Małopolski nie zabraknie wielu wydarzeń, na które krakowianie czekali cały rok! Co będzie się działo podczas Dni Krakowa 2023? Sprawdźcie w naszej galerii!

Szczegóły dotyczące poszczególnych wydarzeń można znaleźć na stronie internetowej krakowskiego magistratu.

Kortowiada 2023. Drugi dzień juwenaliów przyciągnął tłumy

Jak dobrze znasz polskie hity lat 80.? QUIZ dla prawdziwych fanów muzyki z czasów PRL!

Pytanie 1 z 10
Jaki jest świat w piosence „Skóra” zimnofalowej grupy Aya RL, która w 1984 roku zdobyła ogromną popularność na festiwal w Jarocinie?
Źródło: Dni Krakowa 2023! Poznaliśmy wszystkie atrakcje w stolicy Małopolski [LISTA WYDARZEŃ]