Dzik ostro pogonił mieszkankę Krakowa. "Trening lepszy niż od Chodakowskiej"! [WIDEO]

2021-04-09 9:47 nm
Dzik ostro pogonił mieszkankę Krakowa. Trening lepszy niż od Chodakowskiej
Autor: screen Youtube/Czeeść, tu Bartłomień Dzik ostro pogonił mieszkankę Krakowa. "Trening lepszy niż od Chodakowskiej"

Do nietypowej sytuacji doszło ostatnio w Krakowie. Mieszkankę stolicy Małopolski w środku miasta zaczął gonić... dzik! Cała akcja została sfilmowana, a nagranie pojawiło się w sieci. W ciągu jednego dnia zebrało ponad 120 tysięcy wyświetleń. Zobaczcie!

Problem z dzikami w Krakowie znany jest od dłuższego czas. Zwierzęta bardzo często można dostrzec na osiedlach. W stolicy Małopolski postawiono nawet specjalną odłownię. Kiedy zwierzęta wejdą do monitorowanej klatki na Ruczaju, operator zamyka zapadnie. Dziki są następnie usypiane na kilka godzin, tak by można je wywieźć poza obszar zabudowany.

Raport z Anteny 08.04

Dzik pogonił kobietę z psem w Krakowie

Nie wszystkie zwierzęta daję się jednak złapać. Przykładem tego jest niedawna sytuacja, w której to dzik pogonił kobietę spacerującą z psem. Do zdarzenia doszło na terenie dzielnicy IX Łagiewniki-Borek Fałęcki. Gdy kobieta zobaczyła dzika, zaczęła natychmiast uciekać. Zwierzę ruszyło za nią, ale na szczęście po chwili odpuściło. Mieszkance Krakowa udało się uciec. Cała sytuacja skończyła się tylko na strachu.

Nagranie przedstawiające slalom przed dzikiem znalazło się w sieci. Wzbudziło sporo emocji. "Niezły trening sprinterski. Lepszy niż od Pani Chodakowskiej" - piszą niektórzy w komentarzach. Zobaczcie nagranie.

Znane budowle i zabytki w Polsce. Jak dobrze je znasz?

Pytanie 1 z 15
Sukiennice w Krakowie nigdy nie były przebudowywane. Prawda czy fałsz?
Kraków
Źródło: Dzik ostro pogonił mieszkankę Krakowa. "Trening lepszy niż od Chodakowskiej"! [WIDEO]
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany