Juwenalia Krakowskie jednak odbędą się w tym roku! Znamy już pierwszą gwiazdę!

i

Autor: Pixaby

Juwenalia Krakowskie jednak odbędą się w tym roku! Znamy już pierwszą gwiazdę!

2021-05-27 10:33

Ogromna radość zapanowała w studenckich serduszkach. Juwenalia Krakowskie w tym roku jednak się odbędą. Taką informację podali dziś organizatorzy wydarzenia. Kiedy będzie można pójść na koncerty? Kto wystąpi? Sprawdźcie w naszym materiale.

Juwenalia Krakowskie jednak się odbędą. Kiedy?

Jeszcze w miniony poniedziałek informowaliśmy o tym, że tegoroczne Juwenalia Krakowskie się nie odbędą. Jako powód podano oczywiście pandemię koronawirusa. Był to ogromny cios dla wielu studentów. Juwenalia Krakowskie za każdym razem cieszyły się ogromną popularnością. Co więcej, brali w nich udział nie tylko studenci ze stolicy Małopolski, ale również innych miast. Na scenach rozmieszczonych w różnych częściach Krakowa można było zobaczyć m.in. największe polskie muzyczne gwiazdy. Nie brakowało również występów kabaretów, a jednym z najważniejszych punktów był Korowód i przekazanie kluczy do miasta żakom.

Raport z anteny 26.05, godz.10

W czwartek, 27 maja na stronie organizatorów pojawiła się jednak nowa informacja. Juwenalia Krakowskie odbędą się i to jeszcze w tym roku! Chodzi o ten akademicki! Co więcej, już w najbliższą sobotę odbędzie się BIFOR Juwenaliowy 2021. Wystąpi na nim STACHURSKY. Transmisja rozpocznie się o godzinie 19.30 i będzie przeprowadzana online. Będzie ją można zobaczyć też na ogródku Klubu Studio. W sobotę poznamy również dokładną, zapewne jesienną datę, kiedy Juwenalia Krakowskie wystartują w pełni!

"Więcej niż jedno zwierzę". Największe wpadki w "Familiadzie" [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Jaka odpowiedź padła, gdy Karol Strasburger powiedział: "Więcej niż jedno zwierzę to..."?
Źródło: Juwenalia Krakowskie jednak odbędą się w tym roku! Znamy już pierwszą gwiazdę!