Kiermash powraca w nowej odsłonie! W tym roku wystawców spotkamy w Hype Parku!

2021-06-16 19:39 U.B
Kiermash 2021 odbędzie się w Hype Parku!
Autor: Kiermash/materiały prasowe

Już w najbliższy weekend (19-20 czerwca) powróci Kiermash. Odbędzie się on w krakowskim Hype Parku - niedawno otwartej, plenerowej przestrzeni, przypominającej letni festiwal. Od sobotniego południa gromadzić się tam będą wystawcy z całej Polski. Na stoiskach nie zabraknie niezależnej mody oraz użytkowego dizajnu.

Kosmetyki naturalne, biżuteria, zabawki dla dzieci, ceramika czy ubrania. Te przedmioty i nie tylko będzie można znaleźć podczas weekendowego Kiermashu. W krakowskim Hype Parku zgromadzą się wystawcy z całej Polski, którzy na co dzień prowadzą swoje sklepy głównie w internecie. Wszystkie przedmioty są okraszone autorskimi printami i niepowtarzalnymi krojami. Zostały wykonane w odpowiedzialny sposób, w poszanowaniu dla naszej planety, twórców oraz rzemieślników. 

- Wystawcy kiermaszowi to jest pełen przedział społeczeństwa. Nie mają żadnej etykietki na sobie. Pochodzą z różnych stron Polski. To są kreatywni ludzie, którzy kiedyś postanowili zrobić po prostu coś swojego - tłumaczy Mateusz Kaczan, organizator wydarzenia. 

Kiermash to nie tylko kolorowe stoiska z przedmiotami. Będą również inne atrakcje. Pojawią się między innymi: foodtracki i strefa relaksu. 

- Będą grali bardzo fajni DJ-e, więc możecie posłuchać super muzyki. Będziemy mieć pięć foodtracków z lodami, ciachami i napojami. Oprócz tego, że będzie można pójść coś kupić, to będzie się można przede wszystkim zainspirować. To nie chodzi o to, żeby od razu wydawać nie wiadomo ile pieniędzy. Tu chodzi o spotkanie - mówi Izabela Chyłek, organizatorka wydarzenia.

Hype Park to ponad 5000 m2 wolnej, industrialnej przestrzeni, która od niedawna zmienia się w wiosenno-letni plenerowy festiwal miejski, pełen koncertów, wydarzeń kulturalnych, imprez muzycznych, targów i lokalnych inicjatyw. Organizatorzy Kiermashu dodają również:

- Chcemy Was uspokoić i zapewnić, że z wielką uwagą monitorujemy bieżące wytyczne rządu dotyczące restrykcji epidemiologicznych. Na bieżąco dostosowujemy się do sytuacji i przygotowujemy się na wszelkie (nawet najostrzejsze) wymogi sanitarne. Na Kiermashu zawsze możecie czuć się bezpiecznie.

Kiermash rozpocznie się w sobotę w godzinach od 12:00-21:00. W niedzielę stoiska w Hype Parku zostaną otwarte w południe do godziny 18:00. Wydarzeniu patronuje Radio Eska.

Łoś biegał po Krakowie