Lenny Kravitz - koncert w Krakowie

i

Autor: AKPA, Stramax Lenny Kravitz w Krakowie. Ile kosztują bilety na koncert?

Wydarzenia

Lenny Kravitz zagra w Krakowie. Kiedy koncert? Ile kosztują bilety?

2023-12-06 10:29

Lenny Kravitz ogłosił szczegóły swojej najnowszej trasy koncertowej „Blue Electric Light Tour”. W jej ramach 21 lipca 2024 roku wystąpi w Tauron Arenie Kraków. Będzie to już jego trzeci występ w stolicy Małopolski. Oficjalna sprzedaż biletów, które na pewno znikną w mgnieniu oka, rozpoczyna się w piątek, 8 grudnia, natomiast przedsprzedaż wcześniej. Kiedy dokładnie? Ile kosztują bilety na koncert Lenny’ego Kravitza?

Lenny Kravitz - koncert w Krakowie. Kiedy rusza przedsprzedaż i sprzedaż biletów?

We wtorek, 5 grudnia Lenny Kravitz ogłosił zbliżającą się trasę Blue Electric Light Tour 2024, z którą dotrze do dwóch polskich miast – 21 lipca 2024 roku zagra w Tauron Arenie w Krakowie, a 23 lipca w Atlas Areny w Łodzi. Przedsprzedaż biletów dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się w czwartek, 7 grudnia o godzinie 10:00, a dla klientów Ticketmaster w czwartek, 7 grudnia o godz. 11:00. Podczas zakupu biletów w przedsprzedaży trzeba będzie podać 6 pierwszych cyfr swojej karty. Sprzedaż ogólna biletów na koncert Lenny’ego Kravitza rozpocznie się w piątek, 8 grudnia o godz. 10:00 na LiveNation.pl. Koncert amerykańskiego piosenkarza w Krakowie 21 lipca 2024 roku będzie już trzecim jego występem w stolicy Małopolski. Po raz pierwszy wystąpił przed krakowską publicznością w 2009 roku podczas plenerowego koncertu w zakolu Wisły w ramach Wianków. Drugi koncert Lenny’ego Kravitza odbył się pięć lat temu w Tauron Arenie Kraków.

Lenny Kravitz w Krakowie. Co zagra w ramach nowej trasy koncertowej?

Blue Electric Light to 12. studyjny album Kravitza. Jak informują organizatorzy koncertu, album jest dowodem talentu Kravitza jako tekściarza, producenta i multiinstrumentalisty, który sam opracował i zagrał na większości instrumentów wraz z wieloletnim gitarzystą - Craigiem Rossem. Ostatecznie stworzył 12 utworów, które odzwierciedlają jego dziedzictwo jako wybijającego się odkrywcy nowego gatunku muzycznego, równocześnie mocno zakorzenionego w energii XXI wieku, a nawet wybiegającego mocno w przyszłość.

Koncerty w 2024 roku w Krakowie. Lenny Kravitz to niejedyny światowy artysta, którego będzie można usłyszeć

Nadchodzący rok w Krakowie będzie pełen muzycznych wydarzeń. Oprócz Lenny’ego Kravitza w Mieście Królów zagrają między innymi:

  • The Rose (15 marca)
  • Judas Priest (30 marca)
  • Thirty Seconds to Mars (9 maja)
  • Jonas Brothers (30 maja)
  • André Rieu (1 czerwca)
  • TOOL (11 czerwca)
  • Andrea Bocelli (16 listopada)

ZOBACZ TAKŻE: Choinka rozbłysła na Rynku Głównym w Krakowie. Niesamowity klimat! [ZDJĘCIA]

Pomniki gwiazd okresu PRL. Zniszczona rzeźba Himilsbacha i petycja o pomnik dla Maklakiewicza. Niezapomniani
Źródło: Lenny Kravitz zagra w Krakowie. Kiedy koncert? Ile kosztują bilety?