Nocna bijatyka na Krupówkach: 25-latek w ciężkim stanie. O co poszło?

2021-09-12 12:52 Róża Perszon PAP.
Zdjęcie poglądowe
Autor: Annabel_P/cc0/Pixabay.com Do policji w Płocku wpłynęło zgłoszenie o bójce kilku osób pod tamtejszym więzieniem. Jej ofiarą miał paść 24-letni mężczyzna

W nocy z soboty na niedzielę (11-12 września) na zakopiańskich Krupówkach doszło do bijatyki, podczas której ciężko ranny został 25-latek. Sprawców pobicia szuka policja – poinformował rzecznik zakopiańskiej policji Roman Wieczorek.

Grupę osób zaatakowali nieznani mężczyźni ok. 2:00 na skrzyżowaniu Krupówek i ul. Kościuszki. Jak relacjonuje rzecznik, wywiązała się bijatyka, w wyniku której 25-latek z powiatu nowotarskiego najprawdopodobniej po uderzeniu w głowę stracił przytomność. Napastnicy uciekli.

Pierwsi na miejscu pojawili się policjanci, którzy podjęli akcję ratowania życia poszkodowanego.

„Ranny mężczyzna przez chwilę nie dawał oznak życia. Po chwili reanimację przejęli ratownicy z zakopiańskiego pogotowia. Ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala. Medycy określają jego stan jako poważny - zagrażający życiu. Niezwłocznie policyjne patrole prowadziły poszukiwania sprawców, a śledczy wykonali oględziny miejsca zdarzenia”

– powiedział Wieczorek.

Policja o zdarzeniu powiadomiła prokuraturę.

Przesłuchiwani są świadkowie zdarzenia. Zdarzenie nagrały kamery monitoringu, które zabezpieczyła policja.

 

Słoneczny weekend przyciągnął do Zakopanego i w Tatry prawdziwe tłumy turystów. Podczas minionej nocy zakopiańscy policjanci interweniowali ponad 50 razy – byli wzywani głównie do awantur i zakłócania spokoju. 

Bójka nastolatków w Sandomierzu
Źródło: Nocna bijatyka na Krupówkach: 25-latek w ciężkim stanie. O co poszło?
Nasi Partnerzy polecają