Zaupy

i

Autor: pl.freepik.com

Zakupy

Sklepy otwarte w Boże Ciało w Krakowie. Gdzie zrobić zakupy 8 czerwca 2023?

2023-06-05 15:52

Boże Ciało wypada w czwartek, 8 czerwca i jest to dzień wolny od pracy. Czy w Boże Ciało wszystko jest zamknięte? Czy w Boże Ciało sklepy są otwarte? Gdzie zrobić zakupy 8 czerwca w Krakowie? Wiele osób zadaje sobie te pytania, ponieważ w dniu ustawowo wolnym każdemu może czegoś zabraknąć. Które sklepy są otwarte w Boże Ciało? Okazuje się, że 8 czerwca w Krakowie spokojnie można zrobić zakupy spożywcze. Gdzie dokładnie? Sprawdźcie poniżej.

Sklepy otwarte w Boże Ciało w Krakowie. Gdzie zrobić zakupy 8 czerwca 2023?

Najbliższy otwarty sklep, sklep w Krakowie otwarty w Boże Ciało, sklep czynny 8 czerwca - zapewne wiele osób wyszukuje tych haseł właśnie w czwartek, 8 czerwca, bo tego dnia przypada w tym roku ruchome święto, jakim jest Boże Ciało obchodzone w czwartek po niedzieli Trójcy Świętej, które jest także dniem wolnym od pracy. Choć faktycznie - tego dnia większość sklepów jest zamknięta, to są miejsca w Krakowie, gdzie można zrobić zakupy. Jeśli więc 8 czerwca czegoś nam zabraknie lub nie zdążymy zrobić zapasów i będziemy poszukiwać sklepu, który jest otwarty w Boże Ciało, nie warto się martwić na zapas. Gdzie zrobić zakupy w Boże Ciało? Które sklepyotwarte 8 czerwca 2023?

Kraków. Sklepy otwarte w Boże Ciało. Gdzie zrobić zakupy?

Osoby, które chcą wybrać się na zakupy 8 czerwca mają taką możliwość. W Boże Ciało otwarte są zazwyczaj małe, osiedlowe sklepiki, ponieważ przepisy dopuszczają możliwość świątecznego handlu w sytuacji, gdy za ladą stanie właściciel. W Boże Ciało otwarte są też niektóre sklepy franczyzowe, takie jak Żabka (to, czy dany punkt w naszym mieście jest otwarty można sprawdzić www.zabka.pl) czy Carrefour Express. Mieszkańcy Krakowa mogą skorzystać z jeszcze jednej, fenomenalnej opcji. W Boże Ciało, 8 czerwca otwarte w Krakowie są Delikatesy Kocyk, które znajdują się m. in. na:

  • Grodzkiej 18,
  • Piotra Michałowskiego 2,
  • Westerplatte 1,
  • Zwierzynieckiej 29,
  • Szpitalnej 38,
  • Miodowej 13,
  • Tadeusza Kościuszki 73.

To jednak nie wszystko, jeśli chodzi o sklepy otwarte w Krakowie w Boże Ciało 2023. Czynne są też sklepy na stacjach benzynowych (które przed tak długimi okresami wolnego robią większe zapasy asortymentu), sklepy na dworcach, a także niektóre kwiaciarnie czy apteki.

Wielka Parada Smoków 2023 w Krakowie! Tak wyglądało noce widowisko na Wiśle [ZDJĘCIA]

Chodził z bronią i rozglądał się po posesjach. Mieszkańcy byli przerażeni
Źródło: Sklepy otwarte w Boże Ciało w Krakowie. Gdzie zrobić zakupy 8 czerwca 2023?