choinka

i

Autor: NM Tak wyglądała choinka na krakowskim Rynku Głównym rok temu

Świąteczna choinka wkrótce rozbłyśnie na Rynku Głównym. Dla mieszkańców przygotowano też inne atrakcje!

2021-11-18 15:17

Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami. W świąteczny nastrój będziemy mogli wprowadzić się już w ostatni weekend listopada. Wtedy na Rynku Głównym zostanie rozświetlona choinka. Miasto dla mieszkańców przygotowało też inne atrakcje.

Rozświetlenie choinki bożonarodzeniowej na Rynku Głównym w Krakowie 27.11.2021 [PROGRAM]

Na Święta Bożego Narodzenia czeka wiele osób. W Krakowie ten okres zawsze jest wyjątkowy. Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa na Rynek Główny wraca Jarmark Świąteczny. Tuż obok Sukiennic znów będzie można przejść się obok kramów, posłuchać kolęd, wypić grzańca oraz zakupić ozdoby świąteczne. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj:

Jarmark Bożonarodzeniowy w Krakowie powraca! Magiczna atmosfera znów zapanuje na Rynku

Remont krakowskich tramwajów

Jednak Jarmark Bożonarodzeniowy to nie wszystko. W Krakowie nie zabraknie również uroczystego rozświetlenia choinki. Wydarzenie będzie miało miejsce w sobotę, 27 listopada. Na Rynku Głównym stanie największa choinka w mieście. Światełka rozbłysną o godz. 17.15.

Miasto zaplanowało też atrakcje dla mieszkańców. O godz. 16.30 wystąpi chór gospel DeocentriCity. Z kolei dla młodszej widowni zagra zespół Pan Tu Nie Stał. Po rozświetleniu choinki na scenie targów bożonarodzeniowych wystąpią Antek Smykiewicz i Robert Sadowski. Wtedy też nastąpi premiera singla „Na Gwiazdkę” z najnowszej płyty artystów „Wigilia Deluxe”.

Źródło: Świąteczna choinka wkrótce rozbłyśnie na Rynku Głównym. Dla mieszkańców przygotowano też inne atrakcje!