Tatry: rozkoszna misia rodzinka hasa w trawie. Nic słodszego dziś nie zobaczycie! [ZDJĘCIA, WIDEO]

2021-09-07 9:36 nm
niedźwiedzie
Autor: Pixaby Zdjęcie poglądowe

Mama miś, a obok małe niedźwiadki. Takie rzeczy tylko w Tatrach. Misią rodzinkę można było ostatnio dostrzec m.in. na Hali Gąsienicowej. Cała grupka radośnie hasała sobie w trawie. Mamy dla was zdjęcia i wideo. Nic słodszego dziś nie zobaczycie!

Widok dzikich zwierząt w Tatrach nie powinien nikogo dziwić. Niedawno wspominaliśmy o jelonku, który regularnie pojawiał się na trasie do Morskiego Oka. Niestety nie wszyscy turyści zachowywali się wobec niego w porządku. Niektórzy drażnili zwierzaka, łapiąc go nawet za poroże. Doszło też do sytuacji, gdy zdenerwowany zwierzak zaatakował dziecko. Na szczęście nic poważnego się nie stało.

Tatrzański Park Narodowy zapowiedział przepłaszanie jelonka z trasy do Morskiego Oka. Dodał również, że pojawiania się zwierzaka na popularnym szlaku jest winą ludzi, którzy m.in. go dokarmiają.

Park Jordana zniszczony po Kraków Culture Summer

Tym razem w sieci pojawiły się zdjęcia rodziny niedźwiadków. Widać na nich jak uroczo hasają sobie w trawie. Fotografie autorstwa Adama Bijaka udostępnił portal Tatromaniak.

To jednak jeszcze nie wszystko! Misia rodzinka została również zarejestrowana na filmie. Widać na nim, jak niedźwiedzica opiekuje się młodymi. Na szyi ma obrożę telemetryczną, a to oznacza, że jest pod opieką pracowników Tatrzańskiego Parku Narodowego. Film możecie zobaczyć ją poniżej.

Sonda
Lubisz polskie góry?
Źródło: Tatry: rozkoszna misia rodzinka hasa w trawie. Nic słodszego dziś nie zobaczycie! [ZDJĘCIA, WIDEO]
Nasi Partnerzy polecają