To nie mordor, tylko nasze Tatry! Te zdjęcia nie są fotomontażem! [GALERIA]

2021-01-13 12:42 nm

Czy warto wyruszać bardzo wcześnie w góry? Okazuje się, że tak! Ostatnio w Tatrach można było oglądać niezwykły wschód słońca. Na zdjęciach uwieczniła go Asia Czaicka. Te fotografie naprawdę robią wrażenie! I co ważne, to nie fotomontaż. Tylko zobaczcie!

O tym, że natura potrafi zachwycić nie musimy nikogo przekonywać. Przyroda potrafi to zrobić nawet w najbardziej nieoczekiwanym momencie. Cuda natury można zaobserwować nawet podczas krótkiego spaceru blisko swojego domu. Niezwykłe chmury, wyjątkowe zachody słońca czy też oszronione rośliny. Taki widok w naszej pamięcie z pewnością zostanie na długo. Warto też go uwiecznić, by cieszyć nim oczy jeszcze przez długi czas.

Życzenia na 2021! Czego życzymy sobie w nowym roku?

Na taki pomysł wpadła też Asia Czaicka. Udało jej się uchwycić na zdjęciach niesamowity widok wschód słońca, obserwowany z Rusinowej Polany. Trzeba przyznać, że fotografie robią ogromne wrażenie. Krwiste niebo niektórym skojarzyło się nawet ze sceną z filmu. Koniecznie zobaczcie te zdjęcia!

Posłuchaj o sposobach na ssanie w żołądku. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.

QUIZ. Kochasz skoki narciarskie? Komplet punktów to twój obowiązek!

Pytanie 1 z 10
Dawid Kubacki został właśnie najlepszym polskim skoczkiem w historii pod względem ilości konkursów kończonych na podium (z rzędu). Ilu (po niedzielym konkursie)?