Znajdź pracę nie wychodząc z domu. 10.03 ruszają Inżynierskie Targi Pracy

2021-02-25 14:56 KK
Inżynierskie Targi Pracy
Autor: Inżynierskie Targi Pracy

Inżynierskie Targi Pracy to organizowane przez Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków wydarzenie, które co roku gromadzi w jednym miejscu wiele najatrakcyjniejszych lokalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych firm z różnorodnych branży. Ze względu na sytuację epidemiczną, tegoroczna edycja przeniosła się do internetu.

Inżynierskie Targi Pracy umożliwią studentom i absolwentom uczelni osobiste rozmowy z przedstawicielami firm, na które będzie można się wcześniej zapisywać, grupowe spotkania, na których reprezentanci firm odpowiedzą na nurtujące pytania zadawane poprzez czat czy przekazanie wystawcom swojego CV za pomocą specjalnie stworzonej bazy. To także okazja do zapoznania się z setkami aktualnych ofert praktyk, staży i pracy.

Przez cały dzień będzie oczywiście możliwość skonsultowania swojego CV ze specjalistami od zatrudnienia - wyjaśnia Karolina Folta ze Stowarzyszenia Studentów BEST AGH.

Już teraz swój udział w Inżynierskich Targach Pracy zgłosiło ok. 20 firm - lokalnych, krajowych i zagranicznych.

Różnorodne branże, mnóstwo IT, automatyki, robotyki, szeroko pojętego automotive. Wydaje mi się, że to najbardziej popularne kierunki i tez najwięcej studentów po tych kierunkach pojawia się na Targach - stwierdza Karolina Folta. 

Udział w Inżynierskich Targach Pracy jest bezpłatny. Szczegółowe Informacje o wydarzeniu znajdziecie na facebookowym profilu BEST AGH i na stronie internetowej Targów. 

Źródło: Znajdź pracę nie wychodząc z domu. 10.03 ruszają Inżynierskie Targi Pracy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany