Czy w Olsztynie odbędzie się jarmark świąteczny? Znamy odpowiedź

2021-11-22 22:55

Warmiński Jarmark Świąteczny od ponad dekady przyciągał tłumy na olsztyńską starówkę. Rozgrzewał serce miasta barwną strefą rękodzieła, aromatyczną częścią gastronomiczną i różnorodnym programem artystycznym. W minionym roku, z powodu pandemii, jarmark odbył się z dużymi ograniczeniami. Jak będzie w tym roku – sprawdź w artykule!

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 19.11.2021

Warmiński Jarmark Świąteczny? Nie tym razem

Warmiński Jarmark Świąteczny w tym roku się nie odbędzie. Olsztyn zrezygnował z lubianego wydarzenia, które odbywało się na starówce.

Miejski Ośrodek Kultury nie otrzymał dotacji na ten cel, w związku z czym nie jest w stanie zrealizować tego projektu. XIII edycja Warmińskiego Jarmarku Świątecznego nie odbędzie się – mówi Piotr Podgórski z olsztyńskiego MOK-u. Nie oznacza to, że tuż przed świętami na starym mieście nie wydarzy nic specjalnego: Przygotowujemy program wydarzenia dwudniowego, zaplanowanego na początek drugiej połowy grudnia, wkrótce będziemy informowali Państwa o tym, na co zapraszamy na Stare Miasto.

Posłuchaj: mówi Piotr Podgórski z olsztyńskiego MOK-u

Pierwszy Olsztyński Jarmark Świąteczny

Kuźnia Społeczna zaprasza na Pierwszy Olsztyński Jarmark Świąteczny. Wiadomo, że podczas wydarzenia nie zabraknie wyrobów rzemieślniczych i atrakcji dla najmłodszych. Pełny program poznamy na początku grudnia, a sam jarmark przy Kotańskiego odbędzie się już 18. i 19. grudnia.

Sonda
Czy Warmiński Jarmark Świąteczny powinien się powrócić do kalendarza olsztynskich wydarzeń?

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy

Źródło: Czy w Olsztynie odbędzie się jarmark świąteczny? Znamy odpowiedź