Postawiła służby na nogi! Powód? Chciała, żeby policjanci WYMIENILI ŻARÓWKĘ

Pasym. Powiadomiła służby ratunkowe, że chce odebrać sobie życie, a tak naprawdę chciała, żeby policjanci wymienili jej żarówkę
Autor: pixabay.com - zdjęcie ilustracyjne Pasym. Powiadomiła służby ratunkowe, że chce odebrać sobie życie, a tak naprawdę chciała, żeby policjanci wymienili jej żarówkę

Jak się okazuje, wymiana żarówki może niektórych przerosnąć. Tak było w przypadku pewnej 63-letniej mieszkanki gminy Pasym, która postanowiła wykorzystać do tego... policjantów. By zwabić ich do swojego mieszkania, powiadomiła służby, że chce odebrać sobie życie. Teraz za ich bezpodstawne wezwanie odpowie przed sądem.

Do zdarzenia doszło w środę (21 kwietnia) wieczorem. Wówczas oficer dyżurny szczycieńskiej komendy otrzymał niepokojące zgłoszenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego. Z relacji dyspozytora wynikało, że mieszkanka gminy Pasym chce odebrać sobie życie. Na miejsce alarmowo został skierowany patrol interwencyjny. - Ku zdziwieniu funkcjonariuszy, kobieta była w dość dobrym stanie psychofizycznym. Jedyne wątpliwości budził jej stan trzeźwości - informuje sierż. Izabela Cyganiuk, oficer prasowy szczycieńskiej policji.

Okazało się, że kobieta całą historię zmyśliła, a powód, dla którego wezwała policję, był absurdalny. - Powiedziała policjantom, że jest jej źle, bo nikt się nią nie interesuje, jednak zaprzeczyła, aby kiedykolwiek miała myśli samobójcze. Po chwili przyznała, że wezwała służby ratunkowe, bo… chciała, aby ktoś wymienił żarówkę w jej mieszkaniu - relacjonuje sierż. Izabela Cyganiuk.

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z Twojego miasta i okolicy

Raport z anteny 23.04, godz.10

Mało tego, kiedy 63-latka usłyszała od policji, że nie jest to powód, by wzywać służby ratunkowe, próbowała wyprosić ich z mieszkania. - Za nim jednak szczycieńscy policjanci zakończyli podjętą interwencję, poinformowali 63-latkę, że odpowie ona przed sądem za bezpodstawne zgłoszenie, traktowane jako wywołanie fałszywego alarmu, czy też wprowadzenie w błąd instytucji publicznej lub organu czuwającego na bezpieczeństwem publicznym - dodaje oficer prasowy.

Źródło: Postawiła służby na nogi! Powód? Chciała, żeby policjanci wymienili jej... ŻARÓWKĘ
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany