Jak wyglądać będzie Dzień Dziecka w Poznaniu?

i

Autor: Poznan.pl Jak wyglądać będzie Dzień Dziecka w Poznaniu?

Dzień Dziecka w Poznaniu. Sportowe atrakcje dla najmłodszych!

2021-05-31 7:48

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka atrakcje i promocje czekają najmłodszych mieszkańców Poznania, którzy odwiedzą wybrane obiekty Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji. Specjalną ofertę przygotowały baseny oraz bowling na Osiedlu Piastowskim.

DZIEŃ DZIECKA W POZNANIU NA BASENIE

1 czerwca zabawę na wodnym torze przeszkód proponuje Pływalnia Chwiałka (ul. Spychalskiego). Atrakcja będzie dostępna od 8.30 do 20.30.

Udział w zabawach jest wliczony w cenę wstępu na pływalnie POSiR. Przypominamy, że obecnie na obiektach basenowych obowiązuje limit 50% maksymalnej liczby klientów. Przy kasach, w korytarzach oraz szatniach trzeba zakrywać usta i nos maseczką.

Wodny tor przeszkód na pływalniach Chwiałka i Winogrady jest atrakcją dla dzieci potrafiących pływać.

BOWLING NA DZIEŃ DZIECKA 2021

Po długiej przerwie spowodowanej remontem, a później obostrzeniami związanymi z pandemią koronawirusa, we wtorek 1 czerwca zacznie działać bowling w Oddziale Rataje na Os. Piastowskim. Z okazji Dnia Dziecka od 1 do 3 czerwca promocyjna cena rezerwacji toru (40 zł/h) będzie obejmowała grupy, w których znajdą się osoby do lat 18.

We wtorek i środę (1 i 2 czerwca) bowling będzie czynny od godz. 15.00 do 22.00, a w czwartek (Boże Ciało) według rozkładu świątecznego: 12.00-22.00. Pełne informacje o obiekcie wraz z godzinami otwarcia można znaleźć na stronie Oddziału Rataje.

Sonda
Czy badano Cię na obecność koronawirusa?
Festiwal kwiatów i roślin
Źródło: Dzień Dziecka w Poznaniu. Sportowe atrakcje dla najmłodszych!