Premier Mateusz Morawiecki

i

Autor: Mateusz Duchnowski - Wrota Podlasia Premier Mateusz Morawiecki

Rodzice pięcioraczków z Gniezna DOSTANĄ SAMOCHÓD! ZAŁATWIŁ GO PREMIER Morawiecki!

2021-02-03 21:00

W połowie na świat w szpitalu przy Polnej w Poznaniu na świat przyszły pięcioraczki. Z danych statystycznych wynika, że pięcioraczki rodzą się raz na 40 milionów ciąż. Było to więc bardzo wyjątkowe wydarzenie. Wyjątkowe, ale również bardzo obciążające dla rodziców. Ci nie zostali bez pomocy. Przeczytajcie więcej na naszej stronie internetowej.

Anastazja, Klara, Laura, Wiktoria i Maksymilian urodzili się w dwudziestym dziewiątym tygodniu ciąży. Cesarskie cięcie trwało... kwadrans. Zaangażowanych w akcję było jednocześnie aż trzydzieści osób. Rodzina pochodzi z Gniezna. Tamtejszy urząd już jakiś czas temu informował o tym, że rodzina może liczyć na pakiet, który zapewni jej opiekunkę - minimum na dwa lata. Do tego - na zastrzyk pieniężny w wysokości 20 tysięcy złotych i coroczny, urodzinowy prezent w wysokości 2 tysięcy na każde dziecko aż do pełnoletniości. Prezydent Gniezna zaproponował również przekazanie miejskiej działki pod budowę domu. To jednak nie koniec! 

Zabytkowe znaleziska na terenie remontowanego Teatru Wybrzeże

Rodzice pięcioraczków z Gniezna otrzymają SAMOCHÓD! Pomógł premier Morawiecki! 

W mediach pojawiły się informacje o zbiórce pieniędzy między innymi na samochód dla rodziców. Autem mogliby oni dowozić dzieci na rehabilitację. Przeczytać o tym mogliście między innymi na naszej stronie internetowej. Jednak to po publikacji Super Expressu sprawa dotarła aż do premiera Mateusza Morawieckiego. I to na jego apel zareagowały dwie fundacje - Fundacja PKO Banku Polskiego oraz Fundacja Polskiego Funduszu Rozwoju.

mówi prezes Fundacji PKO Banku Polskiego, Małgorzata Głębicka. Tymczasem w serwisie siepomaga.pl cały czas trwa zbiórka dla rodziców pięcioraczków. Zebrana do tej pory kwota naprawdę robi wrażenie. 

Serdecznie gratulujemy dumnym rodzicom! Mamy świadomość, że przed nimi wiele wyzwań. Istotną częścią codziennego życia rodziny jest logistyka i transport. Aby im to ułatwić, przekazujemy komfortowy samochód. To nie pierwsze takie działanie. PKO Bank Polski i jego Fundacja podejmuje wiele inicjatyw i projektów wspierających polskie rodziny, którym można poprawić komfort życia. Wcześniej m.in. przekazała samochody rodzicom krakowskich sześcioraczków oraz podopiecznym Domu Dziecka w Kłobucku 

QUIZ. Czy wiesz, jak wymawia się nazwy tych potraw? Sprawdź się, żeby nie było wstydu w restauracji

Pytanie 1 z 15
Zamawiając ANCHOIS, poprosisz o:
ANCHOIS
Źródło: Rodzice pięcioraczków z Gniezna DOSTANĄ SAMOCHÓD! ZAŁATWIŁ GO PREMIER Morawiecki!