Ludzie

Ludzie

Ludzie tworzący Radio VOX FM

Norbert Bieńkowski

Norbert Bieńkowski

Julian Tuwim napisał, że „radio to cudowny wynalazek. Jeden ruch ręki i nic nie słychać.” Dla Was ciszę staram się wypełniać teatrem wyobraźni.
Radio to po prostu część mojego życia. Nie potrafię wytrzymać bez eteru, zasięgu i dostępu do internetu. Uwielbiam motoryzację, gadżety i w kółko mogę oglądać filmy z Jamesem Bondem. Często zdarza się, że śpiewam, nucę, czytam, żartuję i rymuję. W wolnym czasie wędkuję a także ślizgam się na nartach, w zależności od pory roku.
Uzależniony od budzenia innych i co najważniejsze do Waszej dyspozycji od 6 do 9!

Konrad Piwowarski

Konrad Piwowarski

Zwykle zajmuję najwięcej miejsca ze wszystkich osób, które przebywają w danym pomieszczeniu. Moje czoło stopniowo zamienia się w lądowisko dla dreamlinerów. Jakby tego wszystkiego było mało, to jeszcze jestem pracoholikiem (leniwym).
To tyle moich zalet, przejdźmy do wad... Nie potrafię rozmawiać z obcymi w windzie, kolejce w aptece, tudzież w autobusie. Na domiar złego zawsze byłem nieśmiały i raczej zamknięty w sobie. Prawda, że to idealne cechy do pracy w radiu? Tak też pomyślałem i od 2009 roku siedzę, biegam, nagrywam, jem, realizuję, montuję, piję, mówię, piszę, śpię, produkuję, a czasem nawet pracuję w radiu. I tyle o mnie. Do widzenia... hmm... do zobaczenia?
O mam! Do usłyszenia!

Magda Gawlik

Magda Gawlik

Prowadzi: Pierwsza Zmiana

Do pierwszego radia trafiła w 2010 roku przez przypadek, który pokazuje, że wyjście na piwo może być najlepszym wyjściem z trudnej sytuacji. Telefon z kolejnego radia zadzwonił w prima aprilis. Dlatego wierzy, że życie składa się ze zbiegów okoliczności, które ostatecznie zawsze układają się w spójną całość. Jak była mała śpiewała w chórze sopranem, ale urosła i skończyła jako tenor. W wolnych chwilach najchętniej śpi albo je.

Paweł Doncbach

Paweł Doncbach

Radio, muzyka i newsy - bez tego jak bez tlenu. Zaczęło się w dzieciństwie i tak jest do dziś, na poważnie już od 10 lat. W wolnym czasie podsłuchuje zagraniczne stacje. Zasłuchuje się we włoskiej, chorwackiej i czeskiej muzie. Kupuję tony płyt. W ciemno oglądam tylko filmy z Sandrą Bullock, Cameron Diaz i Benem Stillerem. Czytam zakręcone historie Christophera Moore'a. Uzależniony od kawy. Dorzucam wieczorny jogging, a dla równowagi kurczaki z Kentucky.

Marta Kiermasz

Marta Kiermasz

Gada, gada, gada… I ma to szczęście, że swoją pasję łączy z pracą. W mediach od blisko 10 lat. Najpierw była lokalna telewizja w rodzinnym Sieradzu, współpraca z TVN24, TVN Fakty, później kilka gazet, Nasze Radio Sieradz, RMF FM i wreszcie… jest tu gdzie jest – VOX FM. Obsesyjnie zakochana w newsach i polityce. W wolnych chwilach zaczytuje się w książkach fantasy, odkrywa tajemnice słowiańskiej kultury, kibicuje Bayernowi Monachium, ogląda dzieła Tima Burtona i słucha Led Zeppelin. W VOX FM przygotowuje i przedstawia Wiadomości. Od poniedziałku do piątku od 6 – 9

Krzysiek Skrzypkowski

Krzysiek Skrzypkowski

Nie lubię pisać o sobie ale skoro już muszę... ;-) Przede wszystkim dyrektor muzyczny radia VOX FM, a także gospodarz codziennego programu po godzinie 9:00.Koledzy zawsze mogą na mnie liczyć!

Michał Zarzycki

Michał Zarzycki

Z autoprezentacją zawsze są problemy, bo przecież "jaki jest koń, każdy widzi" lub słyszy. Jedna z najsłynniejszych autoprezentacji zaczyna się od słów: "Urodziłem się w Małkini...", ale mnie to nie dotyczy, więc muszę zacząć inaczej. I to będzie tak... Przez lata wciąż chodziły mi po głowie słowa z piosenki Taty Kazika, czyli Stanisława Staszewskiego: "Nauczyłem w życiu się / paru rzeczy – wszystkich źle", aż na mojej drodze pojawiło się radio. Bez zastanowienia w nie wlazłem i siedzę w środku, i dobrze mi bardzo. Zapraszam do słuchania, bo na tym to polega, żeby być razem...

Beata Bzdunek

Beata Bzdunek

Robię w newsach. Czyli - mówiąc językiem bardziej literackim -  przygotowuję wiadomości na antenie VOX FM. Newsy w radiu to ważna sprawa. O ile percepcja człowieka nie zmieni się zasadniczo w najbliższym czasie, to jedyny sposób, by dowiedzieć się. co się dzieje na świecie, prowadząc samochód czy mając zamknięte oczy. Dlatego lubię radio. A najbardziej odpowiada mi styl Howarda Sterna. Zwłaszcza, gdy wchodzi w dyskusję ze swoją „panią od wiadomości” - Robin Quivers. Na marginesie -  budżet ich radiowego show to ok. stu milionów dolarów rocznie. Życzę każdemu...

Przemek Sasowski

Przemek Sasowski

Fajnie mieć pracę, w której można się wygadać. W domu nie mogę - żona, córka nie dają mi dojść do słowa, pies też mnie nie słucha (również ona). Kot od czasu do czasu spojrzy ze zrozumieniem, ale nic nie powie. A tak poważnie: Fajnie jest mieć pracę, którą się lubi. I mam szczęście taką mieć. Zapraszam na nasze wieczorne spotkania - pogadajmy o... :)

Kamil Rutkowski

Kamil Rutkowski

Prowadzi: Raport Dnia

Z wykształcenia prawnik - z zamiłowania muzyk. Na co dzień - dziennikarz VOX FM. Dawno temu zakochałem się bez wzajemności w muzyce filmowej. W młodości chciałem zostać komentatorem sportowym, ponieważ od dziecka lubiłem mówić. Ten trend trwa do dzisiaj - mówię do Państwa w wiadomościach VOX FM.
Do usłyszenia!

Maria Guzek

Maria Guzek

Prowadzi: EXTRAMOCNI, Raport Dnia

W VOX FM przygotowuje Raport Dnia i Wiadomości. W soboty od 8.00 zaprasza najróżniejszych gości na małą czarną do programu VOX Przy Kawie. Uzależniona od książek, głównie reportaży. Zakochana we wschodzie - od Lubelszczyzny i Podlasia po najodleglejsze kraje byłego Sojuza. Urodzona w Warszawie. Kiedyś zamieszka na wsi.

VOX FM

VOX FM

Codziennie gramy Wam w Rytmie Hitów!