Trwają remonty w szkołach. Będzie sporo dużych inwestycji.

2021-08-30 16:28 Wojtek Wójcikowski
klasa
Autor: pixabay.com

Wakacje to okres w którym prowadzone są remonty w szkołach. W lipcu i sierpniu prace były prowadzone w 34 szkołach. Największa prace prowadzone są na Kujawskiej gdzie trwa proces adaptacyjny szkoły gdzie ma być przedszkole i poradnia psychologiczno-pedagogiczna.

Przypomnijmy. W budynku przy ul. Kujawskiej ma się znaleźć przedszkole z oddziałami integracyjnymi dla 190 dzieci oraz poradnia psychologiczno – pedagogiczna, budynek potrzebuje kompleksowej przebudowy.

- Przebudowa tego obiektu to duży zakres prac i sa prowadzone zgodnie z planem. Wszystko wskazuje na to, że zarówno przedszkole jak i Poradnie Psychologiczno- Pedagogiczną otworzymy w tym budynku na Kujawskiej. Tam prace idą na bieżąco. To cieszy biorąc pod uwagę jak wygląda sytuacja na rynku budowlanym. Wszystkie te szkoły, które zplanowały sobie remonty to te remonty są już zrealizowane, albo są na ukończeniu. Przed nami dwie inwestycje jedna w Zespole Szkół Elektronicznych- termomodernizacja tej szkoły, jeżeli chodzi o drugie liceum chodzi o wymianę instalacji wodnej - mówi Katarzyna Kalinowska wiceprezydent Radomia.

W tym roku na remonty w szkołach wydano 800 tys. złotych.

Źródło: Trwają remonty w szkołach. Będzie sporo dużych inwestycji.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany