gwiazdy

Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska mają romans?! Prawda wyszła na jaw!

2024-04-27 11:23

Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska to twarze TVP, które w ostatnich latach wzbudzały spore emocje. Ta dwójka nie tylko była ze sobą na ekranie, ale i nieraz spędzała także prywatny czas. Nic zatem dziwnego, że wiele osób zastanawiało się, czy tych dwoje łączy coś więcej. Teraz wszystko się rozstrzygnęło.

Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska: czy są razem?

Ostatnie lata w Telewizji Polskiej należały do kilku osób. To m.in. Ida Nowakowska, Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek i Tomasz Kammel. Spore emocje widzów wzbudzali też Aleksander SikoraMałgorzata Tomaszewska. To głównie za sprawą faktu, że sporo razem pracowali. Nie tylko tworzyli duet w programie Pytanie na śniadanie, ale i często wspólnie prowadzili koncerty. Jakby tego było mało, niejednokrotnie spędzali wspólnie czas prywatny. Olek Sikora nie tylko był lubiany przez pociechę Gosi Tomaszewskiej, ale i zyskał nawet miano wujka! Wraz ze zmianami w TVP i w programie Pytanie na śniadanie zarówno Małgorzata Tomaszewska, jak i Aleksander Sikora zniknęli z ekranów. A widzowie zaczęli się zastanawiać, co u nich. Na stole cały czas leżało też pytanie - czy są parą?

Cała Ja - Cleo

Aleksander Sikora o związku z Małgorzatą Tomaszewską

Widzowie kochają ploteczki i informacje o prywatnym życiu gwiazd. Nic zatem dziwnego, że w sieci nie brakowało domysłów o tym, czy Małgorzata TomaszewskaAleksander Sikora są parą. Biorąc pod uwagę, że w programie Pytanie na śniadanie byli np. Katarzyna Cichopek Maciej Kurzajewski, których połączyła miłość, widzom oczywistym wydawało się, że coś więcej może być i między Olkiem i Gosią. Jaka jest prawda? O tym Aleksander Sikora powiedział ostatnio w rozmowie z Party. Sprawę postawił jasno. "Nie mieliśmy romansu. Chciałbym podkreślić, że nie każdy duet, który prowadzi, albo prowadził "Pytanie na śniadanie" musi mieć się ku sobie. Już jeden wystarczy" - powiedział Olek Sikora. Jak widać - miłości między tą dwójką nie ma, ale wiele wskazuje na to, że jest to piękna przyjaźń!

Listen to "Odc. 9 – Wątek rodzinny" on Spreaker.