Anna Wendzikowska trolluje hejterów. Ten komentarz mógłby niektórych oburzyć

i

Autor: AKPA Anna Wendzikowska trolluje hejterów. Ten komentarz mógłby niektórych oburzyć

Celebryci

Anna Wendzikowska trolluje hejterów. Ten komentarz mógłby niektórych oburzyć

2023-11-23 2:37

Oburzenia finansowymi wymaganiami Anny Wendzikowskiej ciąg dalszy. Jakiś czas temu popularna dziennikarka podzieliła się na Instagramie swoimi przemyśleniami na temat wymarzonych zarobków, a internauci… poczuli się w obowiązku do “sprowadzenia jej na ziemię”. Doszło wówczas do małej wymiany zdań, ale zakładaliśmy, że sprawa rozeszła się po kościach. Nic z tych rzeczy.

Anna Wendzikowska wielokrotnie budziła już kontrowersje i w trakcie swojej kariery dziennikarsko-prezenterskiej nagromadziła wokół siebie rzesze zarówno fanów, jak i hejterów. Ci drudzy mieli ostatnio używanie, gdy celebrytka obwieściła, że 50 tys. miesięcznie to wypłata, dzięki której mogłaby spać spokojnie nie obawiając się o swój los. W sieci oczywiście zawrzało, na co zareagowała zresztą główna zainteresowana, zamieszczając merytoryczny komentarz. Emocje jednak, jak widać, nie opadły i na jej profilu pojawił się kolejny uszczypliwy komentarz. Tym razem Anna Wendzikowska nie bawiła się w tłumaczenia.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 7 – szokujące wyznanie Tori! Ktoś chciał ją okraść?!

Anna Wendzikowska objęła nową taktykę względem hejterów

Jeden z internautów zamieścił kąśliwy i sarkastyczny wpis uderzający w Annę Wendzikowską poprzez kreowanie jej na materialistkę.

Może lepiej 100000 na miesiąc byś chciała bo 50 tys to za mało.

Celebrytka ewidentnie miała już dość walki z wiatrakami i tłumaczenia ludziom swojego stanowiska. Odpisała więc krótko, zwięźle i… prześmiewczo.

No zdecydowanie! To była kwota minimalna.

Nowa taktyka chyba podziałała, bo krytykant odpisał już w znacznie życzliwszym tonie i obeszło się bez dalszych uszczypliwości.

Rozpoznasz programy rozrywkowe po ich uczestnikach? QUIZ dla prawdziwych koneserów!

Pytanie 1 z 6
Na początek coś prostego - w którym programie wystąpiła Karolina Pisarek?
Karolina Pisarek
Skolim & Marcin Miller – Dumka na dwa serca | Duety Jakich Świat Nie Słyszał Vox FM
Listen on Spreaker.