BajorekD – „Zakochane serce”. Młody wokalista disco polo śpiewa o miłości w Zakopanem

i

Autor: YouTube.com/ Disco Polo Lajf BajorekD – „Zakochane serce”. Młody wokalista disco polo śpiewa o miłości w Zakopanem

BajorekD – „Zakochane serce”. Młody wokalista disco polo śpiewa o miłości w Zakopanem

2021-07-11 15:33

Po tym, jak pod koniec ubiegłego roku BajorekD wspólnie z zespołem Top Girls wydał utwór pod tytułem „Przeznaczeni” oraz solowy kawałek pod tytułem „Prawa Lewa” na początku tego roku, przyszedł czas na nowe nagranie. Młody wokalista disco polo wydał właśnie nowy singiel – „Zakochane serce” – teledysk powstał w Zakopanem.

Dominik Bajorek, to jeden z najmłodszych wokalistów disco polo, który ma już swoją pozycję na rynku. BajorekD nie boi się eksperymentować z dźwiękiem, za co uwielbiają go miłośnicy muzyki tanecznej. Wokalista właśnie oddał w ręce fanów kolejną nowość  - utwór pod tytułem „Zakochane serce”.  Zdjęcia do klipu powstały w Zakopanem, dlatego wielu fanów zastanawiało się, czy piosenka będzie w klimacie hitu Sławomira. Choć utwór jest skoczny i wpada w ucho, to klimatem odbiega od piosenki „Miłość w Zakopanem”. Słowa i muzykę do utworu „Zakochane serce” napisał Artur Telus. Na voxfm.pl prezentujmy teledysk do nowości, którą przygotował BajorekD.

ZOBACZ TEŻ: Piękni i Młodzi - „Jak w bajce (Ti Amo)” już buja w sieci! To pierwszy hit po zmianach w zespole?

Piosenki młodych gwiazd - czy rozpoznasz je po kilku słowach?

Pytanie 1 z 10
"Don’t have to fly across no seas tonight" - słyszymy w kawałku Viki Gabor:
Najlepszy Koncert Świata