telewizja

Bartek z Hotel Paradise 8 podzielił się mocnym wyznaniem. Czy ktoś się nim zainteresuje?

2024-05-22 8:41

Kurz po programie Hotel Paradise 8 powoli opada. W finale tej edycji show nie brakowało emocji, jednak uczestnicy robią wszystko, żeby nie dać o sobie zapomnieć. Bartek, który przez większą część sezonu był krytykowany przez widzów, przekazał ważną wiadomość. Szykuje się na sporą rzecz w jego życiu.

Hotel Paradise 8: Bartek w oczach widzów

Wydawało się, że Hotel Paradise 8 nie będzie w stanie przebić siódmej edycji tego show, jeśli chodzi o toksyczność i liczbę dram, a jednak wiele wskazuje na to, że mu się to udało. W komentarzach widzów niemal przez cały sezon mogliśmy czytać liczne słowa krytyki pod adresem uczestników w związku z ich zachowaniem. Oglądający mieli różne uwagi. Bartkowi z Hotel Paradise 8 zarzucali m.in., że źle traktuje swoje programowe partnerki. Najpierw miał w zły sposób odnosić się do Luizy, a potem to samo robić z Adą, czym doprowadzał dziewczynę do płaczu. Mniej więcej w połowie sezonu Hotel Paradise 8 widzowie zmienili jednak zdanie o Bartku i stwierdzili, że przeszedł przemianę na plus. Mimo to na razie raczej nie zanosi się na jego związek z Adą. Chłopak zajął się za to czymś innym.

BEST LISTA 500 – MAKING OF

Hotel Paradise 8: Bartek pisze książkę

Bartek z programu Hotel Paradise 8 w programie zasłynął tym, że średnio mu się układa, jeśli chodzi o związki. Być może z tym związane jest jego nowe zajęcie. Chłopak ma bowiem zamiar wydać książkę. Jak zdradził w rozmowie z Dzień dobry TVN - w czasie emisji Hotel Paradise 8 skontaktowała się z nim autorka książek i zaczęli pisać razem powieść. Ma ona zostać skończona w lipcu i wydana w październiku. O czym będzie ta pozycja? Jej tytuł to "Beautiful Lies", a sama książka to powieść inspirowana osobistymi przeżyciami chłopaka, zmieszana z fantazją, wyobraźnią, gdzie splatają się wątki toksycznej miłości i intensywnej erotyki. Jak przyznaje Bartek: Opowiadam o emocjonalnych wzlotach i upadkach, pasji i bólu, a także o sile, jaką musimy w sobie odnaleźć, by uwolnić się od destrukcyjnych relacji. Myślicie, że uczestnik Hotel Paradise 8 zyska spore grono czytelników?