Best Lista

i

Autor: VOX FM

Best Lista VOX FM. „Bez Wad” Topky spada z listy. Kto zwyciężył 386 notowanie?

2021-12-10 22:13

W ostatnim notowaniu Best Listy VOX FM królował utwór pod utwór pod tytułem „Jeszcze raz” od trio – Defis, Miły Pan i Bogdan Borowski. Czy udało się utrzymać pozycję lidera? Kto zaliczył spadek, a kto zwyżkę? Sprawdź, jak głosowali słuchacze VOX FM.

385 notowanie Best Listy zwyciężył utwór pod tytułem „Jeszcze raz”. Kawałek  od trio – Defis, Miły Pan i Bogdan Borowski, po chwilowym spadku wrócił na pierwsze miejsce. Jednak nie na długo. W najnowszym notowaniu kawałek spada na drugą pozycję, a na pierwszą wraca „Cold Heart”. Piosenka od duetu  Dua Lipa i Elton John  z pierwszej pozycji w ubiegłym tygodniu, w tym, spadł na ostatnie miejsce podium. Trzecie miejsce 386 notowanie Best Listy VOX FM zajmuje Daria z utworem „Paranoja”. Solidny spadek zaliczyły Szpilki. Piosenka „Chciałabym więcej” z drugiego miejsca w poprzednim głosowaniu, w tym tygodniu, zajmuje jedenaste. Z Best Listy VOX FM wypada m.in. „Bez Wad” zespołu Topky. W propozycjach pojawił się utwór „Pozamiatane” od grupy Dejw. Pełne 385 notowanie Best Listy VOX FM znajdziesz tutaj.

ZOBACZ TEŻ: Raptus MG w VOX FM. Ten twardziel ma miękkie serce. Kogo kocha najbardziej?

Marcin_Miller_MILOSC_w_ZAKOPANEM

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Ludzie zazwyczaj zarzucają mi, że powiększyłam usta. Tym razem wyjątkowo poszło o niestarannie zrobiony makijaż. Miałam konturówkę nałożoną perfekcyjnie, ale zjadłam szminkę, jedząc przystawki. Kim jestem?