Beyonce znowu pomaga! Przekazała pół miliona na pomoc osobom zagrożonym eksmisją

2020-12-23 17:03 es
Beyonce
Autor: Michele Eve Sandberg / SplashNews.com/East News

Beyonce ma gigantyczny majątek i jeszcze większe serce. Gwiazda wie, że przez pandemię koronawirusa wiele osób znalazło się w fatalnej sytuacji finansowej. Wielu osobom grozi eksmisja. Żeby nie wylądowali na bruku, Beyonce za pośrednictwem swojej fundacji przekaże potrzebującym pół miliona dolarów.

Pandemia to dla wszystkich trudny czas. Mnóstwo osób straciło życie, jeszcze więcej zdrowie. Wielu ludzi cierpi przez koronawirusa, choć na niego nie chorowali. W kryzysie wywołanym wirusem stracili pracę i środki do życia. Sytuacja finansowa wielu rodzin jest naprawdę przykra.

Dlatego w tym czasie finanse gwiazd są pod wyjątkowo czujnym okiem fanów. Internauci nie kryją krytyki, gdy któraś z celebrytek przesadnie epatuje swoim bogactwem. Ostatnio gromy spadły, chociażby na Khloe Kardashian. Gwieździe oberwało się za pozowanie z luksusoweymi rzeczami, gdy sporo ludzi nie ma pieniędzy na czynsz.

Beyonce doskonale wie, w jak trudnej sytuacji znalazło się wiele amerykańskich rodzin. Dlatego rusza z pomocą!

Makijaż sylwestrowy | ESKA XD - simplybypatty #12

Beyonce przekazała pół miliona dolarów na pomoc potrzebującym

Beyonce nie zostawi fanów na lodzie! Zawłaszcza w święta. Na swojej oficjalnej stronie internetowej gwiazda opublikowała informację o pomocy. Za pośrednictwem swojej fundacji - BeyGOOD - Beyonce przekaże pół miliona dolarów potrzebującym. Chodzi o ludzi, którzy przez koronawirusa nie mają środków na opłacenie mieszkań i są zagrożeni eksmisją lub zajęciem domu przez wierzycieli.

Do końca stycznia fundacja Beyonce przekaże 100 rodzinom po 5 tysięcy dolarów.

Z oficjalnej strony Beyonce dowiadujemy się także, że organizacja gwiazdy już zrobiła mnóstwo dobrego:

Pomagaliśmy organizacjom w całym kraju, które zaspokajały podstawowe potrzeby, takie jak żywność, woda, artykuły gospodarstwa domowego i testy COVID. Zapewniliśmy również wsparcie w zakresie zdrowia psychicznego.

Czytamy.

Beyonce ma wielkie serce! Inne gwiazdy powinny brać z niej przykład.

Ile lat mają te gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Agnieszka Dygant?