Blanka o Top Model: nie było mi smutno kiedy odpadłam! Autorka hitu "Solo" szczerze o show TVN

Blanka Stajkow
Autor: Screen shot z YouTube Warner Music Poland Blanka Stajkow szczerze o udziale w Top Model

Szerszej publiczności dała się poznać udziałem w Top Model 10. Teraz jej hit "Solo" podbija listy przebojów. Blanka przyznaje, że występ w show TVN-u był tylko chwilowym zakrętem na ścieżce kariery. Dlaczego nie przejęła się decyzją jurorów popularnego programu?

Blanka Stajkow - zbyt seksowna do Top Model?

Czy udział w Top Model 10 był dla niej przepustką do kariery muzycznej? Blanka Stajkow to obecnie jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce i nie tylko, a jej numer "Solo" aktualnie jest na szczycie Best Listy VOX FM. Jak sama przyznaje, pierwszą piosenkę napisała w wieku 13 lat i od tamtego momentu wiedziała, że chce to robić w życiu. Skąd w takim razie znalazła się w Top Model, gdzie walczyła o kontrakt z międzynarodową agencją modelek?

To był dla mnie moment trochę dla sprawdzenia siebie. Zawsze chciałam to zrobić! Zrobiłam to bardzo spontanicznie. Moja mama powiedziała mi, że są castingi.

- opowidada Blanka i dodaje, że choć na początku była sceptycznie nastawiona, to jednak postanowiła zaryzykować i wysłać filmik ze zgłoszeniem. Jak zareagowała na decyzję jurorów i czy żałuje swojego występu? Posłuchajcie całej rozmowy Blanki z prezenterem VOX FM Pawłem Doncbachem.

CZYTAJ TAKŻE: Bajecznie piękna wokalistka disco polo pokazała zdjęcie z głębokim dekoltem. Fani podziwiają biust i oczy

Paweł Doncbach, dziennikarz radia VOX FM od wielu lat prowadzi na antenie rozmowy z wyjątkowymi artystami. W lekkim stylu potrafi wyciągnąć ze swoich gości najbardziej skrywane tajemnice czy wspomnienia. Teraz tych wywiadów możecie posłuchać również w formie podcastu Goście Jest Weekend!

QUIZ: Którym z największych hitów disco polo jesteś?

Pytanie 1 z 7
Na weselu...
Pierwsza Zmiana Komentuje w VOX FM #7
Nasi Partnerzy polecają