Boys z nowością „Zapamiętaj mnie”. W teledysku aż kipi od miłości. Kim jest tajemnicza blondynka u boku Marcina Millera?

i

Autor: Instagram.com/marcinmillerboys Kadr z teledysku zespołu Boys z nowością „Zapamiętaj mnie”

Boys z nowością „Zapamiętaj mnie”. W teledysku aż kipi od miłości. Kim jest tajemnicza blondynka u boku Marcina Millera?

2022-10-18 10:53

„Zapamiętaj mnie” to nowość zespołu Boys. Legendarna grupa disco polo nie zawiodła fanów. Marcin Miller znów zachwycił piosenką, która według internautów będzie hitem. Ale nie tylko utwór zwraca uwagę. W teledysku pojawiła się piękna blondynka. Między nią a Marcinem Millerem czuć chemię. Kim jest Agnieszka z teledysku zespołu Boys?

„Zapamiętaj mnie” to nowość zespołu Boys, która fani z pewnością zapamiętają na długo. Marcin Miller przygotował romantyczny ale taneczny kawałek, który miał wyjątkową premierę. Pierwszy raz można było usłyszeć go w propozycjach Best Listy VOX FM. Dopiero później do sieci trafił teledysk. Już sama piosenka wzbudziła ogromne zainteresowanie fanów.

ZOBACZ TEŻ: Marcin Miller pokazał zdjęcia z młodości! Jak lider grupy Boys zmienił się na przestrzeni lat?

- Oj Panie Marcinie, taki numer do tańca a ja siedzę i ryczę... Król jest tylko jeden.

- Uwielbiam Pana Marcina i jego utwory . Ale w tym kawału zakochałam się czuć stary klimat.

- Marcin Miller jak wino, im starszy tym lepszy. Zawsze na bieżąco z trendami. Kolejny hit się szykuje - komentują internauci.

Marcin Miller z piękną blondynką u boku. Kim jest tajemnicza kobieta?

W teledysku oprócz lidera zespołu Boys występuje tez piękna blondynka. Fani zastanawiają się kim jest tajemnicza kobieta, bo między nią a Marcinem Millerem czuć chemię. Okazuje się, że to przyjaciółka wokalisty – Agnieszka Zydroń. Malarka z klipu Boys’ów w realu jest autorka książek oraz edukatorką. Prowadzi m.in warsztaty z mocy kobiecości.

„Nie mamy romansu. Znamy się lata. Może dzięki temu łatwiej się gra i bardziej przekonuje, że warto zapamiętać ten sen” – napisała na Instgarmie Agnieszka Zydroń. Aktorka dodała także dlaczego wystąpiła u boku Marcin Millera w klipie zespołu Boys. - - „Bo się znamy długo, szanujemy i lubimy. Bo są ważne kwestie do przekazania światu. Bo to tylko i aż zwykła, disco muzyka, a jednak przy niej bawimy się najlepiej... bo to ponad 60 mln wyświetleń na jednym teledysku, a przecież wszyscy słuchamy podobno tylko muzyki poważnej, bo dociera pod nasze dachy, a to raczej sukces, czy tego chcemy czy nie…”

Marcin Miller w Pierwsza Zmiana Show