Cała nadzieja w fanach! Topky proszą o pomoc

i

Autor: Instagram.com/topky_official Cała nadzieja w fanach! Topky proszą o pomoc

Cała nadzieja w fanach! Topky proszą o pomoc

2021-12-20 14:48

Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz liczą na pomoc fanów. Popularne Topky mają poważny problem, z którym nie mogą sobie poradzić same. Zaapelowały więc do internautów. Czy znajdą rozwiązanie?

Topky to nowy zespół na scenie disco polo, ale jego wokalistki są na niej od lat. Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska we wrześniu rozstały się z zespołem Top Girls i stworzyły Topky. Na swoim koncie mają już takie utwory, jak „Szpile”, „ Bez Wad” czy cover zespołu Ace Of Base - „All For You”. Dziewczyny pracują właśnie nad kolejnym kawałkiem. Ale poległy na tytule piosenki. Dlatego o pomoc proszą fanów.

ZOBACZ TEŻ: Topky i Miły Pan przed ołtarzem! Z jakiej okazji?

Klip się powoli zaczyna montować, ale ja nie o tym! Potrzebujemy Waszej pomocy! Refren jak wiecie z koncertów to:Long Island TequilaTu drin dziś goni drinaLong island tequila xd - znów spina

I PYTANIE DO WAS! -> Jaki tytuł byście wymyślili do tej piosenki ? Bo nie mamy pomysłu! - napisała Paula Karpowicz na Instagramie

Dziewczyny zaznaczają też, że w tytule nie może pojawić się nazwa drinka ani jakiegokolwiek alkoholu. To jak pomożecie?

Topky o odejsciu z Top Girls

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Bary koktajlowe to może dobre miejsce na randkę, ale ja wolę kawiarnie. Nie wiem, czy chcę inwestować czas w randki. Na zawsze pozostanę singielką! Kim jestem?