Camasutra królową lata? Nowość „Kto jeśli nie Ty to wakacyjny hit?

i

Autor: Youtube.com/CAMASUTRAMUSSIC Camasutra królową lata? Nowość „Kto jeśli nie Ty" to wakacyjny hit?

Camasutra królową lata? Nowość „Kto jeśli nie Ty" to wakacyjny hit?

2022-05-18 10:55

„Kto jeśli nie Ty” to nowość zespołu Camasutra. Grupa, której liderka jest Małgorzata Główka stworzyła lekki taneczny kawałek o miłości, a teledysk utrzymany w popartowym stylu zachwycił fanów - Jeszcze nie ma lata a Camasutra już wymiata – komentują internauci, którzy uważają nowy kawałek za hit nadchodzącego lata.

Camasutra to zespół, na którego nowości fani czekają długo. Dlatego każda piosenka Małgorzaty Główki wzbudza duże zainteresowanie. Ta jest także w przypadku utworu „Kto jeśli nie Ty”. Pierwszy raz piosenki można było posłuchać w VOX FM, teraz kawałek razem z teledyskiem trafił do sieci i wywołał euforie internautów. Zabawny popartowy klip, muzyka i słowa, które wpadają w ucho sprawiają, że fani jeszcze przed wakacjami wskazują na hit lata.

ZOBACZ TEŻ: Najlepszy Koncert Świata 2022 - już teraz poczuj ten klimat i posłuchaj specjalnego streamu!

- Jeszcze nie ma lata, a Camasutra juz wymiata ;-)Kolejny z rzędu melodyjny kawałek. Super ! Miło się słucha i ogląda :-)- Brawo.!!!!! Pani Gosiu to będzie hit tego lata!!!! Już to czuję!!!Super piosenka aż chce się żyć!!!- Czekałem!! Wczoraj udało mi się trafić na premierę w VOX FM. Bomba - komentują internauci.

Camasutra zaprasza na Najlepszy Koncert Świata VOX FM

QUIZ: Radio, winyle i kasety w PRL-u. Czego się wtedy słuchało?

Pytanie 1 z 10
W utworze „Aqualung” Jethro Tull, wielkim przeboju początku lat 70., padają słowa - Czuję się jak: