Chłopaki do wzięcia 2022. Kiedy nowy sezon? Premiera kultowego programu już tej jesieni

i

Autor: materiały prasowe Polsat Play Chłopaki do wzięcia 2022. Kiedy nowy sezon? Premiera kultowego programu już tej jesieni

Chłopaki do wzięcia 2022. Kiedy nowy sezon? Premiera kultowego programu już tej jesieni

2022-10-02 20:21

„Chłopaki do wzięcia” to kultowy program, który od 10 lat gości na antenie telewizji. Nowy sezon 2022 będzie można obejrzeć lada dzień. Bohaterowie, m.in. Henio, Bandziorek czy Robert „Tancerz” znów zagoszczą na szklanym ekranie. Kiedy startuje nowy sezon programu Chłopaki do wzięcia?

Kiedy na ekranie pojawiają się „Chłopaki do wzięcia” widzowie z zapartym tchem śledzą losy bohaterów. Nowy sezon 2022 będzie można obejrzeć w Polsat Play już w niedzielę, 9 października. Tego dnia o godzinie 21:00 w Polsat Play pojawią się dwa nowe obcinki.

ZOBACZ TEŻ: Rolnicy. Tak się żyje u nas na wsi. Kiedy nowe odcinki 7 serii? Sprawdź, gdzie oglądać i co się wydarzy

Chłopaki do wzięcia 2022. Nowy sezon

 Losy bohaterów serialu „Chłopaki do wzięcia” widzowie śledzą już od 10 lat. Jesień 2022 to data premiery już 22. sezon serialu. A w nim tradycyjnie widzowie będą mogli śledzić losy kultowych bohaterów takich jak: Bandziorek, który dzięki Danusi ustatkował się, wiedzie spokojne życie i coraz częściej pojawia się temat ślubu. Pan Henio, który stracił głowę dla Pani Marysi, a ta coraz śmielej wprowadza swoje zasady na jego gospodarce. Czy Robert "Tancerz", który bardzo źle znosi rozstanie z żoną Zuzią i stara się znaleźć sposób jak uratować związek na odległość. Oczywiście znajdzie się też miejsce dla nowych kawalerów, którzy poszukując wyśnionej miłości, mają duże szanse stać się ulubieńcami widzów.

ŹRÓDŁO: materiały prasowe

Sonda
Lubisz serial "Chłopaki do wzięcia"?
Topky o pierwszym roku istnienia - Goście Jest Weekend w VOX FM