Czy ta bajka skończy się sukcesem? Nowość „Wina jej lejcie” od zespołu Mejk w sam raz na majówkę

2021-05-01 21:22 AM.
Czy ta bajka skończy się sukcesem? Nowość „Wina jej lejcie” od zespołu Mejk w sam raz na majówkę
Autor: YouTube.com/ Wydawnictwo Muzyczne Folk Czy ta bajka skończy się sukcesem? Nowość „Wina jej lejcie” od zespołu Mejk w sam raz na majówkę

„Wina jej lejcie” to najnowsza piosenka jednego z najpopularniejszych zespołów disco polo. Fani muzyku tanecznej uwielbiają grupę Mejk za takie piosenki jak np. „Tańczę z nim do rana”. Czy nowy kawałek również przypadnie im do gustu?

Zespół Mejk nieprzypadkowo zaplanował premierę kawałka „Wina jej lejcie” na pierwszy dzień majówki. Utwór jest utrzymany w biesiadnym klimacie i doskonale wpisuje się w spotkania przy grillu, który Polacy uwielbiają. Piosenki pierwszy raz można było posłuchać w VOX FM jeszcze przed premierą. Teraz do sieci trafił teledysk utrzymany w bajkowej scenerii. Według internautów to strzał w dziesiątkę.

- Przez subtelną metaforyczność w tekście, przeurocze. Przez dźwięki zmierzające w nieprzewidywalnym na szczęście do końca kierunku, niebanalne.

- Super piosenka i teledysk i aranżacja

- Długo kazaliście czekać na nowy utwór, ale końcowy efekt okazał się rewelacyjny! Fajne i do tego zupełnie odmienne od tego, do czego Mejk przyzwyczaił swoich słuchaczy - komentują internauci.

Muzykę do piosenki "Wina jej lejcie" napisali: Emil Toczyski i Mariusz Brodzik. Słowa to dzieło Emila Toczyskiego oraz Elwira Mejk. Na voxfm.pl prezentujemy teledysk do najnowszej produkcji zespołu Mejk.

Najlepszy Koncert Świata