gwiazdy

Dagmara Kaźmierska z Tańca z Gwiazdami do Pamiętników z wakacji! Grażynka zaszaleje

2024-03-19 23:16

Już w środę, 20 marca, w „Pamiętnikach z wakacji” wystąpi Dagmara Kaźmierska. W kultowym serialu zobaczymy ją w roli Grażyny z Polski, która przeprowadziła się na Gran Canarię, gdzie założyła własną restaurację. Jej spokój legnie w gruzach, gdy na wyspie zjawi się jej nastoletnia córka w niezapowiedzianym towarzystwie.

Pierwszy odcinek przygód Grażyny, połączony będzie z zakończeniem historii Kowalskich, a od czwartku, 21 marca, w kilkunastu kolejnych odcinkach równolegle z losami Grażyny śledzić będziemy historię Hubsona – sympatycznego lecz niezaradnego życiowo chłopaka, który jedzie na kurs ratownika na Gran Canarię, by zdobyć miłość ukochanej.

Dagmara Kaźmierska jest wrogiem Iwony Pavlović? Ta wypowiedź nie pozostawia niedomówień

Dagmara Kaźmierska w Pamiętnikach z wakacji - co będzie się działo?

Odc. 88 – emisja: środa, 20 marca, godz. 21:00

W sercu Gran Canarii mieszka Grażyna, zwana Gizelą. Prowadzi na wyspie swoją restaurację, serwując znakomite schabowe. Grażyna jest w szczęśliwym z związku z Tadeuszem, który pracuje w jej restauracji – ich namiętna relacja sprawia, że atmosfera w kuchni jest wyjątkowo gorąca a wymianie czułości nie ma końca. W ferworze pracy i amorów, Grażyna omal nie zapomina o godzinie przylotu swojej córki Michaliny, na której odwiedziny i wspólnie spędzony czas od dawna bardzo się cieszy. Okazuje się jednak, że dziewczyna nie przyleciała sama, ale z przyjaciółką - Pauliną, co jest dość kłopotliwe, bo w dwuosobowym samochodzie i małym mieszkanku Grażyny ciężko o miejsce dla dodatkowego gościa. Dziewczyny wybierają się na plażę, gdzie nie mogą opędzić się od adoratorów. Postanawiają zorganizować domówkę, która kończy się awanturą, gdy zmęczona po pracy Grażyna zastaje w swoim domu obcych ludzi i kompletny bałagan. Następnego dnia dziewczyny zapraszają nowo poznanych chłopaków do restauracji Grażyny na darmowy obiad, co wywołuje konsternację Tadeusza. Tymczasem rodzina Kowalskich cieszy się czasem spędzonym na atrakcjach. Małgorzata planuje wyjątkowe wydarzenie, które ma być niespodzianką dla Adriana i ważną chwilą dla ich związku. Radosne oczekiwanie zmienia się w coraz bardziej nerwową atmosferę, gdy cała rodzina jest już w komplecie a Adriana wciąż nie ma i nie można się do niego dodzwonić. Kiedy okazuje się, że Lucek nieopatrznie zdradził Adrianowi zamiary córki, ta wpada w szał i rozpacz. Czy Kowalscy zniszczyli kolejny związek Małgorzaty? Jak skończą się burzliwe perypetie Kowalskich na Gran Canarii?

Odc. 89 – emisja: czwartek, 21 marca, godz. 21:00

Hubson i Eliza przylatują na Gran Canarię na kurs dla ratowników. Odbiera ich z lotniska przyjaciel Huberta, Krzysztof, na którego jachcie przybysze będą nocować. Hubson zaczyna swój pobyt na wyspie od spóźnienia się na kurs. Impreza na jachcie Krzysztofa sprawi, że Hubson stanie się zazdrosny o Elizę, a nieoczekiwany zwrot akcji podczas kursu postawi go przed dodatkowymi wyzwaniami i osobistymi dylematami. Tymczasem Grażyna, znana jako Gizela, zauważa, że Michalina i Paulina zbyt swobodnie podchodzą do obowiązków. Kelnerowanie i zmywanie nie idzie im najlepiej, co prowadzi do serii zabawnych i zarazem pouczających sytuacji. Grażyna, zaskoczona bałaganem i brakiem odpowiedzialności dziewczyn, musi sobie radzić z kolejnymi wyzwaniami w zarządzaniu restauracją. Niespodziewana impreza w restauracji przynosi chwilę radości, ale rano Grażyna odkrywa konsekwencje dzikiej nocy.

Odc.90 – emisja: piątek, 22 marca, godz. 21:00

Hubson, pozostawiony sam na jachcie Krzysztofa, zmaga się z uczuciem zazdrości i niepewności po nocy, którą Krzysiek spędził z Elizą. Zdeterminowany, by dowiedzieć się prawdy, Hubson znajdzie się w samym środku serii nieporozumień i komicznych sytuacji. Jego trening również nie przebiega zgodnie z planem i cały kurs staje pod znakiem zapytania. Hubson i jego nowi przyjaciele postanowią zaskoczyć trenera nietypowym gestem, by udowodnić swoje zaangażowanie. Tymczasem Grażyna zmaga się z wyzwaniami w swojej restauracji, kiedy Michalina i Paulina zbyt swobodnie podchodzą do swoich obowiązków. Grażyna staje przed trudnym zadaniem nauczenia dziewczyn odpowiedzialności. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy Grażyna odkrywa, że coś dzieje się między Pauliną a Tadeuszem…

Odc. 91 – emisja: niedziela, 24 marca, godz. 21:00

Gizela, zraniona po odkryciu zdrady Tadeusza, postanawia odnaleźć w sobie siłę i nie poddawać się przeciwnościom losu. Kiedy jej córka z przyjaciółką deklarują chęć pozostania na wyspie, Gizela, choć sceptycznie nastawiona, zgadza się na ich plan. Daje im listę zadań do wykonania, ale Michalina i Paulina buntują się i uciekają na plażę. Sytuacja stabilizuje się, dopiero gdy w restauracji zostaje zatrudniony Mirosław… Tymczasem Hubson stara się dać sobie radę z własnymi emocjami i niepewnością w relacji z Elizą. Pomaga mu Krzysiek. Hubson próbuje nawiązać bliższą relację z Elizą, ale okazuje się że Eliza jest zainteresowana Krzysztofem. Na kursie ratowniczym rywalizacja między Hubsonem a Markiem narasta, co prowadzi do zarówno dramatycznych, jak i komicznych sytuacji. Hubsona czeka zmiana partnerów na kursie i nowe wyzwania.

Dagmara Kaźmierska na gorąco po "Tańcu z gwiazdami"! Mówi o Conanie i Jacku!